Karadeniz Pet

Tavsiye istiyorum...

messevim

Meraklı Üye
S Aleyküm, kuşlarım için sizden 3 şey hakkında tavsiye istioyrum.

1- Kızıştırıcı almayı düşünüyorum hangi markadan alayım?
2- Mama olarak hangi markayı tavsiye edersiniz ?
3- Ayrıyeten Kuş Kumu hangi markayı tavsiye edersiniz ?

Ben evde mama yapıyorum kuşlarıma, hazır mama almama gerek varmı ?

Ben ŞU LİNKTE Kİ yemi kullanıyorum 6 aydır. Yalnız kuşlar bunun içinde ki Renkli şeyleri yemiyorlar.

Versele laganın ürünlerini kullanabilirsiniz. Kızıştırıcı,yem,mama hepsi kalite bakımından isteklerinizi karşılayacaktır. Hazır mama içindekilerle evde yaptığınız mama arasında fark olacaktır. Karar size kalmış.

1. Kızıştırıcı olarak nijer tohumu alıp haftada 1 çay kaşığı yemliğine ilave edebilirsin.
2. Ben Versele Laganın egg food ve Frutti patee mamalarını kullanıyorum. Memenunum.
3. Grit kum alırsan iyi edersin. Markası çok önemli değil.

O linkteki yem iyi bir yem. Renkliler meyve parçaları. Yemiyorlarsa çok sorun değil. İstersen Versele Laga Prestige yem alabilirsin. içinde renkli parçalar yok. İyi yemdir.
Az sayıdaki kuş için evde yapılan mama da yeterlidir.

1. Kızıştırıcı olarak nijer tohumu alıp haftada 1 çay kaşığı yemliğine ilave edebilirsin.
2. Ben Versele Laganın egg food ve Frutti patee mamalarını kullanıyorum. Memenunum.
3. Grit kum alırsan iyi edersin. Markası çok önemli değil.

O linkteki yem iyi bir yem. Renkliler meyve parçaları. Yemiyorlarsa çok sorun değil. İstersen Versele Laga Prestige yem alabilirsin. içinde renkli parçalar yok. İyi yemdir.
Az sayıdaki kuş için evde yapılan mama da yeterlidir.

Versele laga nın prestige yeminin 1KG olanını bir türlü bulamadım. 500Gram ve 20KG olarak satılıyor sadece sanırım.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:54 -->-> Daha önceki mesaj 10:48 --

Ayrıca ŞU LİNKTE Kİ ürünleri alsak kuşlara sıkıntıolur mu acaba ? Çok ucuza satılıyor neden acaba...

Geri