Karadeniz Pet

Tavsiye Lazım

BuraK Kotaran

Meraklı Üye
Kuşum ishal gibiydi bende kanarya yeni alıp yemine karıştırıp koydum sizce iyi mi yaptım daha iyi olduğunu söylediler her yönden

2.5 aylıkken bana geldi 1 ayı geçti 3.5 4 aylık bu kuş Sizce nasıl kafasındaki tüyler ney

Yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden Sağolun :)

Son düzenleme:
yeni tüyleri çıkıyor..erişkin kuşlarda da tüy dökümünden sonra böyle yeni tüyleri çıkar diye biliyorum..diğer sorun hakkında bilgim hiç yok..

Kafasındaki seyler yeni olusan tüyleri. sorun degil yani. Kanarya yemini sade versende olurdu. Ama ilac tedavisi de uygulaman lazım.

bence iyi yapmışsın kardeşim..Suyuna 2-3 tane kahve at bir kaç güne iyileşir.

Yorumlarınız için Teşekkürler baya topladı kendini ishal için baya çalıştık atlattık gibi Vitamin kulanıyorum suyuna 2.3 damla koyuyorum her zaman değil 1 koyuyorum 1 koymuyorum vitamini hep vermiyoruz yanlışmı ?

Bana 3 4 Aylıkdan fazla gibi geldi ishal için arkadaşlar tavsiye vermişler kafasındaki tüylerde yeni çıkan tüyler kısa zamanda düzelir

Ayrıca kus yaklasık 6-7 aylık gibi geldi bana. Cünkü iris olusmaya baslamıs.

:) Kuş Junbo Anne altından almasam bende 6 aylık derim 2.5 aylıkken aldığımda resimler var 1 ay içinde evrin geçirdi Baba anne Sağlam Junbo Bakalım bi 4.5 aylık olsun ortaya çıkan ne olcağı o tüyler de anladığıma görev tüye girdi uzunkuyruk tüyü düştü onlardan yeni çıkanlar sizin dediğiniz gibi galba

Yorumlarınız için Teşekkürler baya topladı kendini ishal için baya çalıştık atlattık gibi Vitamin kulanıyorum suyuna 2.3 damla koyuyorum her zaman değil 1 koyuyorum 1 koymuyorum vitamini hep vermiyoruz yanlışmı ?

Doğru yapıyorsun kardeşim, zaten atlatıyormuş geçmiş olsun, aynen devam et.

Geri