petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tavsiye?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre DENİZ tarafından 18 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Emre DENİZ
    Gizli

arkadaşlar 6 aylık erkek muhabbetim var ırkı çek. dün ayrı kafeste eğitmek için yaklaşık 5-6 haftalık dişi bir muhabbet aldım ırkı pakistan mış. amacım önümüzdeki yaza kadar ayrı kafeslerde beslemek ve havalar ısınmaya yakın çiftleştirmek. şayet olurda bunlardan yavru alırsam çekoslavak ile pakistan karışımı yavrular kaliteli olurmu? (erkek muhabbetim konuştuğu ve alışkın olduğundan dişi de alışana kadar ayrı kafeste besleyeceğim)
    şimdiden teşekkürler...

2. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    Olabilir, sağlıklı ve hayırlı yavrular.

3. Emre DENİZ
    Gizli

teşekkür ederim.

4. Ceren S.

Ceren S. New Member

Beğenileri:
    0
    Ben kuşun kalitesi denildiği zaman sağlığını anlıyorum. Irkını değil. Eğer anne ve baba iyi bakılıyorsa ve sağlıklı kuşlarsa, yavrular da güzel bir bakımla tosun gibi olurlar :)

5. Emre DENİZ
    Gizli

Doğru söylüyorsunuz. Fakat insanlarda şöyle bir düşünce var. Yerli yada pakistan beş para etmez konuşmaz alışmaz, çek iyi kuştur falan gibi. Yeşil renk gerçek muhabbet kuşudur, diğerleri kırmadır gibi. Kafamı karıştıran bu.

Sayfayı Paylaş