Karadeniz Pet

Tavsiyeleriniz üzerine :)

• Konbuyu başlatan cenkturen
  • Başlangıç tarihi
Soyulması imkansız gibi :) kayısı ağacı dalı zor kestim ağaçtan kaya gibi :D Yönetici den de azarı işittim :D

Kafesin daha net fotoğrafları :D tünekler den birinin kabuğunu soydum, diğeri soyulmuyor :D
mq7d6.jpg
[/url][/IMG]
mq7f5.jpg
[/url][/IMG]
[IMGhttp://k1305.hizliresim.com/19/3/mq7g7.jpg[/img][/IMG]
mq7hd.jpg
[/url][/IMG]

Hocam maşallah tahtalarınıza bayıldım :)
Böyle sıkıştırmalı tünekler olur telin arasına taktığınızda her şekilde durur. Memleket neresi acaba?

Teşekkür ederim :) Kayısı ağacından yaptım tünekleri, Ben Ankaralıyım sizin neresi ? :)

Kayseriliyim bende yaşadığımız şehir aynı olsaydı ben size bir tünek hediye edebilirim diyecektim. Umarım güzel bir şekilde tüneğinizi halleder ve kuşunuzu sağlıklı-istediğiniz şekilde yetiştirirsiniz.

Artık eksiği kalmadı sanırsam kafesin :D siz ginede bi bakın. Birde bir şey soracağım kalamar balığı kemiği ile gaga taşı var. Bunun sadece biri yeter mi ? Yoksa gaga taşını çıkartayım mı ?
n33s8.jpg
[/url][/IMG]
n33ub.jpg
[/url][/IMG]
n33vy.jpg
[/url][/IMG]

Hayırlı olsun. 2 side dursun zararı yok,eksik göremedim.

Saolun :) muhabbet kuşunu bir önce almam lazım :D yazılılar bitsin de :D

Yemliklerin oraya plastik tüneğin birini daha rahat ulaşmaları amacı ile koymanızı öneririm. Kendi tutunmaya yerleri var fakat kuş oraya direk konamayabiliyor bazen, bu yüzden mutlaka yemliklerin ortasına plastik tüneğin birini yerleştirin :)

Umarım kuşlarınız istediğiniz gibi olurlar :)

Teşekkürler :) muhabbet kuşum eğer yemliğe konmakta sorun yaşarsa oraya da tünek ayarlarız. ;)

Geri