Karadeniz Pet

Tecrübeli Arkadaşlar Lütfen bir Bakın.(Cins Ayrımı)

• Konbuyu başlatan Alican Erçek
  • Başlangıç tarihi
A

Alican Erçek

Guest
Öncelikle Merhabalar Arkadaşlar. 3 gün Önce aldıgım Kuşum Hakkında Size Sormak istediklerim Var. Muhappet kuşum hiç ötmüyor sadece tünekte yada kafesin bombeli kısmındında tek yaptıgı hareketsiz oturmak. arada bir yem yiyor. Onu Çok Seviyorum Hergün En az Yarım Saat ilgileniyorum. ama bu durgunlugu Beni Çok üzüyor. Birde Kuşu Satın aldıgım Bayan Yavru Erkek Oldugunu Söledi. Degerli arkadaşlar sormak istedigim Kuşum tahminen kaç aylık ve cinsiyeti nedir. Ve ne zaman bana alışır ne zaman onu kafesten çıkarmalıyım. Saygılar.

hocam cinsini anlamadım ama çok değişik bir cins gagasının geliş şekli çok güzel kanatlarınaki tüyler çok parlaklar

emin değilim ama dişi olabilir diye düşünüyorum tam önden çekilmiş resmini koyarsan daha rahat anlaşılır

güzel kardeşim arkadaşlardan cevap beklemek yerine soru cevap bölümünde birçok üye bunula alakalı soru sormuş ve cevaplanmştır ordan daha kısa sürede faydalanblirsn

iyi forumlar

resimleri koymanza gerek yok soru cevap kısmındaki konu başlıklarnı takip edin sizin kuşunuzdaki probleri kendi kuşundada yaşamş üyler var oradan faydalanblrsnz

evet gözleri biraz büyük sanırım ırkından kaynaklanıyor. maşallah çok güzel

Hala Cinsi Ve Yaşı Hakkında bişiler Sölücek yokmu :D

Geri