petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tecrübeli arkadaşlar yardım edermisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burcu ÖZ tarafından 7 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba sanırım 5 aylık dişi bir muhabbet kuşum var ve 3 ayı geçkindir benimle fakat benden çok korkuyor.gün boyu ben almazsam kafesinden çıkmıyor almak için elimi uzattığımda ısırıyo ısırdığında tepki vermemeye çalışıyorum ama bi kaç kez kanattı o derece sert ısırıyor.geçenlerde bi arkadaşımın kuşuna on gün kadar bakmıştım o kuşla beraberken kafesinden çıkıyor ve daha az ısırıyordu şimdilerde yine yabanileşti.üzülerek söylüyorum ki muhabbet kuşuna eğitim vermekten anladığını sanan birisi tarafından muhabbetimin kanatları kesildi :( ben onun güvenini kazanmak için ne gerekiyosa yapmaya hazırım ama ne yapacağımı bilmiyorum bir daha cahil insanlardan akıl almak da istemiyorum lütfen yardım edermisiniz

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    egitimde biraz geçn kalınmış olabilir geçmiş olsun. Korkuyu yenmesi için cok yol katetmeniz gerek . Bir kuşun kanadının kesilmesi insanın parmaklarının kesılmesi gibidir.

3. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    peki ne yapmalıyım ne yaparak başlayım yardım edebilirmisiniz bu konuda :( hayatım boyunca bi sürü hayvana baktım hiçbiriyle böyle bir durum yaşamadım 8 yıldır baktığım kağlumbağam bile soğukkanlı hayvan olmasına rağmen beni görünce yanımda yürümeye başlıyor ama bu kadar sosyal bir hayvanla anlaşamamk gerçekten çok üzdü beni :(

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    korkutmadan kafesın ıcınde onunla oynayın yada dısarı cıkınca oyunlar oynamaya calısın ama ürkütmeemeniz lazım avuclamayın kusu zamanla belkı alısır

5. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    peki beni sevemedi diyelim sağlığı açısından bir eş almam kesinlikle gerekli mi ben sırf bana alışsın diye onu sıkıntıya sokmak üzmek istemiyorum daha fazla. gerekirse bana alışmasın ama mutlu olsun böyle ben kahroluyorum minicik bi de

6. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    kendı kendınede eglenebılır kafese oyuncak koyun eş olcak diye bişey yok

7. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    oyuncak aldım bir sürü kafesin kapısı da sürekli açık

Sayfayı Paylaş