Karadeniz Pet

Tedirginim..

Ozan Demir

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar bu akşam tedirginliğim arttı neden derseniz 2. yavrum akşam üstü 16 gibi çıktı kontrol için açtığımda kursak kontrolü yaptım 2 side dolu fakat sorunlar şu şekilde:

1) iki yavru arasında 5 gün fark var ileride sorun çıkartır mı ?

2)yuva içi çok pis yavruların ağız ve burun çevresine pislik bulaşmış temizlemeye çekiniyorum diğer yumurtalar dolu büyük ihtimal sizce temizliyim mi yavruların ağzını
anne sorun yapar mı fotoğrafı ekliyorum..

3) Baba çok hareketlendi kapı önünde sürekli sağa sola koşturuyor + 2dk da bir içeriyi yoklayıp içeri giriyor sıkıntı yaratırmı ? video yu ekliyorum.

buda babanın bahsettiğim hali: MOV 0045 - YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

Güncell arkadaşlar bu konu cinsiyet ve yaştan daha önemli diye düşünüyorum

Benımde ilk yavrum bugun çıkmıs ciyaklıyordu annesi kırmış yemiş sanırım kabuklarınıda yavru şu diğer yumurtların yanında duruyor gözleri kapalı.

Benim dişi dışkısını felan dışarı yapıyor gayet temiz benim yuvalık dişi sıcak olsun diye tüylerini tolup etrafına atmış yumurtalar gayet sıcak.

Temizle al yuvalığı çıkart içini lakin düzeni bozma elinle al eldiven takıp

Aralarında gün farkı olması sorun olmaz,yavrulara pislik bulaşması konusun da şahsen hamster talaşı kullanıyoruz birçok arkadaşında kullandıgını biliyoruz,sizde deneyin derim yavrulara büyük bir sıkıntı olmadıkça siz müdahale etmeyin derim.

Talaş şuan olmaz anneyi tedirgin eder o yumurtalar çıkmadan olacaktı anne düzenliyecekti şuan sıkıntı çıkartır.

3.yavruda çıktı arkadaşlar babanın hareketlernin sebebi anlaşıldı benim dişi de dışarı yapıyor bu yavruların kendi dışkısı :/

Hayırlı olsun hocam youtube diğer videolardaki paşa bumu hocam maşallah iyi konuşuyor nasıl alıştırdın ve çift konuşmayı unutmamış.

Arkadaşlar bu akşam tedirginliğim arttı neden derseniz 2. yavrum akşam üstü 16 gibi çıktı kontrol için açtığımda kursak kontrolü yaptım 2 side dolu fakat sorunlar şu şekilde:

1) iki yavru arasında 5 gün fark var ileride sorun çıkartır mı ?

2)yuva içi çok pis yavruların ağız ve burun çevresine pislik bulaşmış temizlemeye çekiniyorum diğer yumurtalar dolu büyük ihtimal sizce temizliyim mi yavruların ağzını
anne sorun yapar mı fotoğrafı ekliyorum..

3) Baba çok hareketlendi kapı önünde sürekli sağa sola koşturuyor + 2dk da bir içeriyi yoklayıp içeri giriyor sıkıntı yaratırmı ? video yu ekliyorum.

buda babanın bahsettiğim hali: MOV 0045 - YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

Güncell arkadaşlar bu konu cinsiyet ve yaştan daha önemli diye düşünüyorum

hayırlı olsun dostum bende böyle foto çekip koymak istiyorum puf noktalarını paylişrsan sevrim.

Hayırlı olsun hocam youtube diğer videolardaki paşa bumu hocam maşallah iyi konuşuyor nasıl alıştırdın ve çift konuşmayı unutmamış.

Evet hocam aynı paşa :) pek bi çaba gerekmedi açıkcası hergün düzenli konuştum birazda doğasında vardı heralde :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:00 -->-> Daha önceki mesaj 12:57 --

Cem valla hiçbirşey yapmıyorum suyunu vitaminini meyvesini veriyorum sonra fazla ilgilenmiyorum yavru yapsın diye bende şaşırdım bu kadar anaç olmasına götürdüğüm kuşcu para ile istemişti benden vermemiştim iyiki vermemişim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:01 -->-> Daha önceki mesaj 13:00 --

AZMİN ZAFERİ BEYLER BAYANLAR SONUNDA BİZİM PAŞAYA YEDİRDİM MAMAYI DELİ GİBİ YİYOR :D

Geri