petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tehlikenin Farkında mısınız?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve TayfunErbilen tarafından 7 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. TayfunErbilen
    Gizli

Ahah, aklıma filmlerdeki komik sahneler geldi şöyle görünce kuşlarımı :)

#1 TayfunErbilen, 7 Temmuz 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Temmuz 2013
  2. Ethem AVCI

Ethem AVCI Member

Beğenileri:
    4
    :D hehe. güzel foto.
    Bu arada sitede bi kaç arkadaş daha da cennet papağanı ile muhabbbet kuşunu aynı kafese koyuyor. Birbirlerini rhatsız etmiyorlar mı ?

3. TayfunErbilen
    Gizli

Küçükken alıştırırsanız bir sorun olmuyor.. Bazıları cennet papağanları sadece kendi türleriyle yaşar diyor ancak ben her iki türüde yanyana koyuyorum sıklıkla, gece yatarken ayırıyorum.. Zaten ben kafesten dışarı çıkardığımda hepsi genelde bir kafese girip takılıyorlar :) Ama tabiki arada bir zıtlaşıyorlar, örneğin 2. fotoyu ekledim.. Yemi mesela ilk başta cennet yiyor, diğerleri yiyemez öyle kolay kolay :D Onlarda garibim altta kalanları yiyorlardı ^_^ Elbette zararsızlar, birbirlerine zarar verdiklerini gördüğüm an bir daha yanyana getirmem.

4. Rebulls
    Gizli

Rebulls Guest

mavi ve papaagan çok şekil duruyo :) bide kafese kum mu koydun

5. TayfunErbilen
    Gizli

evet kum zemin :)

Sayfayı Paylaş