Karadeniz Pet

Tek ayak üstünde durma

Tunç

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba. Kuşum 4-4,5 aylık civarında. Son zamanlarda tek ayak üstünde durduğunu görüyorum. Kuşların tabi ki ayaklarını dinlendirme ihtiyacı duyuyorlar ama daha önce ayağını hiç kaldırmayan kuş bu aralar ayağını kaldırıyor. Sizce bir sebebi var mıdır? Kuşun tüniğini meyve ağacından yaptın çok sevdi doğru düzün kafese girmeyen kuşum kendisi girip çıkmaya başladı.

Arkadaşlar merhaba. Kuşum 4-4,5 aylık civarında. Son zamanlarda tek ayak üstünde durduğunu görüyorum. Kuşların tabi ki ayaklarını dinlendirme ihtiyacı duyuyorlar ama daha önce ayağını hiç kaldırmayan kuş bu aralar ayağını kaldırıyor. Sizce bir sebebi var mıdır? Kuşun tüniğini meyve ağacından yaptın çok sevdi doğru düzün kafese girmeyen kuşum kendisi girip çıkmaya başladı.
Tünek ayağına göre büyükse ayaklarını dinleniyor olabilir bunun için farklı ebatlarda ince kalın olarak hangisini sürerse orda durur

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşum 11 12 aylık, sanırım ben de 4 4.5 aylıkken tek ayak üstünde durduğunu gördüm. Bi sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Yaptığınız tünek standart tahta tünek kalınlığı civarındaysa sıkıntı olacağını sanmıyorum

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O tahta tünekler bana büyük geldi ben daha ince yaptım kuş rahat. Ama kuşum elektrik kaplonun üzerine çıkıyor galiba o yoruyor ayağını. Sonuçta plastik ve sert

Geri