Karadeniz Pet

Tek bildiği uyumak

• Konbuyu başlatan hayripaşa
  • Başlangıç tarihi
H

hayripaşa

Guest
merhaba dostlar abiler kardeşlerim bu benim paşa beni deli edecek artık ne yaptıysam olmuyor konuşuyorum suyunda genelde avisol vitamin var konuşuyorum müzik açıyorum ama yok yemek vakti ki genelde elden yemleme yaparım sadece sabahları yemlikten yediririm çok canlı olur yemini yer sonra tüneğine geçer uyur bunu bütün gün yapıyor hasta desem değil dışkısı falan iyi durumda nedendir lütfen yardımcı olun...

Tuyleri felan kabarik duruyorsa hasta olabilir sadece ishal oldugu zaman uyumaz foto ekleyebilirsen daha detayli yardimci olacaklardir

Buda Fotoğraflar biraz kötü çıktı telefondan kaynaklı

2kl9BeG.jpg

jgrhWro.jpg

Resim net olmasada kus kucuk bir yavruya benziyor uyumasi normal tabi bi hastaligi yoksa ama saglikli gorunuyor bence

Ya yavru olduğu için uyuyordur veya bağırsağında soun varsa uyuyordur. Bağırsak sorunu hep uyutur kuşları. Zamana bırakmalısın, hareketlendirmek için fazla birşey yapmak fayda etmez. Hergün konuş, sev yeterli. Fazla vitamin verme, hatta hiç verme, doğal vitamin ver sebze gibi az miktarda ama.

evet kuş 5-6 aylık ama 2 aydır uyuyor valla birde öyle az buz değil sadece yemek vakti uyanık yemini yiyince uyumaya devam ediyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:18 -->-> Daha önceki mesaj 22:17 --

sebze falan hiç yemiyor yeminden başka yem yemiyor meyve marol maydanoz falan deniyorum ama tık yok

Mürekkep balığı kemiği çok önemlidir ihmal etmeyin. Belki de kuşunuz güçten düşmüştür. Meyve sebze verin. Eğer ki yemiyorsa o zaman suyuna vitamin katın

Kesinlikle ilk is bir balik kemigi edinin cunku kalsiyum ihtiyacini karsilamasi gerek
Cok onemlidir kalsiyum benim kusum bu sebepten oldu yani ihmal etmeyin derim ben
Juen pet market var netten ucuza malzeme alinabiliyor tavdiye ederim
Pet shop tarzinda yerlerden almamak icin bir alternatif...
Asagida linkler paylastim bir incelemenizi de tavsiye ederim...

Geri