petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tek Problemimiz ...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Sami Ünal tarafından 5 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Sami Ünal

Arkadaşlar, sürekli diyorum ama bir karış ilerleme olmadı. Kuşum konuşuyor, Kafesinden beni öpüyor, oyunlar oynuyoruz vs. Bir tek ELİME GELMEKTEN KORKUYOR! Forumdan biri yemliklerden birini çıkarıp elime yem koyup veya boş elle orada elimi bekletmemi söyledi hafta sonu deneyeceğim. Bazı kuşlar ele gelmeyi sevmiyor olabilir mi? veya benim ki hafta sonu deneyeceğim şeyden sonra da düzelmez ise eş mi alayım? Bilemedim...:(

2. Gökhan KARAALİ

Yemliği Çıkartıp 1 Gün Beklet Acıksın. Daha Sonra Eline Yem Koyarak Yedir.
    Çabuk Sonuca Ulaşmak İstersen Pek Tavsiye Edilmemekle Beraber Hayvanın Kanatlarını Bantla. Eline Al Öyle Daha Çabuk Alışır

3. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    ele alıştırma yöntemleri var mesela ilk önce durmayı sevdiği tüneği elinizle uzatın diğer elinizde yem olsun.birkaç defa tünekle bunu yapınca artık tüneği uzattığınızda parmağınızıda ayaklarına uzatın böyle böyle alışır parmakda durmaya

4. Deniz Berk SUMAN

Deniz Berk SUMAN New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle çok sabırlı olman gerekiyor. Kafeste 1 tane tünek bırak ve eline yem alıp kafesin içine sok elini. 20dakika hatta daha fazla bekletebilirsin.O elbet senın zararsız olduğunu anlayacaktır. Bu yöntem bende işe yaramıştı :)

5. Ali Sami Ünal

kanatlarını bantlamaya kıyamam :) bir gün yemsiz durabilecek mi? (Gerçi oda kulağa hoş gelmiyor) :) teşekkürler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:57 --

en yakın zamanda deneyeceğim işin ucunda elime alışmak varsa bir saatte beklerim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

yalan söylemeyim tam anlamadım :D kuşum dışarıdayken tüneğine çıkartıcam bir elimle tüneği tutup diğer elime yem alıp yemesini bekleyeceğim değil mi?

6. Deniz Berk SUMAN

Deniz Berk SUMAN New Member

Beğenileri:
    0
    Beklemende gerekiyor yani değecektir merak etme :)

7. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    aşağıdaki video da adım adım anlatılmış ele alıştırma
    [YOUTUBE]oSHYrwxM-zY[/YOUTUBE]

8. Ali Sami Ünal

İnşallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

Abi çok sağolun, tam aradığım örnek :D Sabırlı olunca elden korkan kuş ele gelir oldu hem de 3 saatte!

Sayfayı Paylaş