petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tek Seferde 6 Tane

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve qwxbb tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Bir arkadaşımdan ücretsiz ve yavru alınmamış olarak sahiplendiğim çift kuşum, ilk kuluçkasında 6 tane yumurtladı ve hepsi dolu. Son yumurta yaklaşık 3 gün önce açıldı. Şu ana kadar hepsi sağlıklı. Korkum, anne hem acemi hemde acemi olmasa bile 6 taneye bakabiliyorlarmı. Yazık, yavruların telef olup ölmesini istemiyorum. Bütün yavruları yaşatabilmek için ne gibi destek yapabilirim. (Günlük mama veriyorum, ara ara sularına vitamin koyuyorum, hem kaliteli yem ayrıcada kanarya yemi koyuyorum)

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Hiç korkmayın , siz onlara şimdilik normal düzende bakımlarını gerçekleştirin. Fakat yavru çıktığı günden itibaren gün aşırı mama takviyesi yapın ki yavruları rahat rahat beslesinler.

3. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Yavrulari 6 saatda bir gozlemleyin gursagi bos yada az olan yavruyu one surukleyin ki anne ilk ona yem versin Allahin izniyle hepsi büyür İnsallah bakim olarak herseyi yapiyorsunuz

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Maşallah kuşlarınıza,hepsi sağlıkla büyür inşallah

5. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim yorumlarınız için

6. egegünesi

egegünesi New Member