Karadeniz Pet

Tek Seferde 6 Tane

qwxbb

Meraklı Üye
Bir arkadaşımdan ücretsiz ve yavru alınmamış olarak sahiplendiğim çift kuşum, ilk kuluçkasında 6 tane yumurtladı ve hepsi dolu. Son yumurta yaklaşık 3 gün önce açıldı. Şu ana kadar hepsi sağlıklı. Korkum, anne hem acemi hemde acemi olmasa bile 6 taneye bakabiliyorlarmı. Yazık, yavruların telef olup ölmesini istemiyorum. Bütün yavruları yaşatabilmek için ne gibi destek yapabilirim. (Günlük mama veriyorum, ara ara sularına vitamin koyuyorum, hem kaliteli yem ayrıcada kanarya yemi koyuyorum)

Hiç korkmayın , siz onlara şimdilik normal düzende bakımlarını gerçekleştirin. Fakat yavru çıktığı günden itibaren gün aşırı mama takviyesi yapın ki yavruları rahat rahat beslesinler.

Yavrulari 6 saatda bir gozlemleyin gursagi bos yada az olan yavruyu one surukleyin ki anne ilk ona yem versin Allahin izniyle hepsi büyür İnsallah bakim olarak herseyi yapiyorsunuz

Maşallah kuşlarınıza,hepsi sağlıkla büyür inşallah

Bir arkadaşımdan ücretsiz ve yavru alınmamış olarak sahiplendiğim çift kuşum, ilk kuluçkasında 6 tane yumurtladı ve hepsi dolu. Son yumurta yaklaşık 3 gün önce açıldı. Şu ana kadar hepsi sağlıklı. Korkum, anne hem acemi hemde acemi olmasa bile 6 taneye bakabiliyorlarmı. Yazık, yavruların telef olup ölmesini istemiyorum. Bütün yavruları yaşatabilmek için ne gibi destek yapabilirim. (Günlük mama veriyorum, ara ara sularına vitamin koyuyorum, hem kaliteli yem ayrıcada kanarya yemi koyuyorum)

hiçkorkma bişi olmaz

Malesef bugün 6 numarayı kaybettim. İnşallah diğer 5 taneye bakabilirler

Geri