petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tek yavru kuşa Mama yedirme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ab301 tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tek beslenen Yavru kuşlarıma 2-3 aylık, mama yediremiyorum. Aynı mamayı büyük kuşlar yiyo. Forumdaki paylaşımlardada bu sıkıntıyı görüyorum. Mamayı yere koyun felan dediler ? Mamada yumurta bebe bisküvisi var. Sorun nerde.

2. Ahmet Behçet

hocam aynı sorun bende de var 3 aylık yavru jumbo var ne yaptıysam bı turlu yedıremedım bı sefer 3-4 saaat ac bırakdım bıraz tadına baktı ama gene yemedı belkı de bıraz buyumesı lazım sabır ısı :D

3. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    aynen 2 gundur bende yediremiyorum 2 aylık yavruya simdi pes ediyorum verecem yemini .)

4. Ahmet Behçet

En son sekıl bu yöntemı denedım sımdı ve sonuc ıyı kusum mamayı yedı ve halen yıyor ama kusu 2 saaattır ac bıraktım ve halen yıyor. sizde buyuk bı tepsıye dokun mamasını ve sevdıgı oyuncagı varsa bırakın tepsının ıcıne kendısı kosuyo tepsıye :D

mamadakılerde : havuç , yumurtanın beyazı muzlu bebe bıskuvısı ve ırmık

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. yavru muhabbet kuşu mama yedirme