petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tekar konuşmadı :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve seray çalışkan tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. seray çalışkan

tekrar merhaba tecrübeli arkadaşlar. 2 gün önce 14 gündür bizimle olan 2.5 aylık mavişimiz aşkım demişti yazmıştım buraya havalara uçmuştuk sevinçten. Fakat o gün bugündür daha da demedi garip sesler çıkarıyor gaga altından ama tekrar aşkım demiyor neden olabilir :(

#1 seray çalışkan, 14 Nisan 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Nisan 2014
  2. Yusuf ŞANLI

Biraz daha tekrarlayin yine solemeye baslar benim kusumda bir kac kere konustu sora 1 hafta konusmadi geri basladi

3. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Siz Söyleyin Yada Müzik Filan Muhakkak Söyler.Unutacağini Sanmiyorum Yada Siz Yokken Filan Söylüyordur.En Kolayı Kameraya Çekip Pcde Biraz Yüksek Ses İle Dinleyip Ne Söylediğini Anlamak

4. seray çalışkan

1 kere konuşunca devamı gelir dediler ama 2 gündür tekrar etmeme rağmen söylemedi merak ettim acaba unuttu mu diye. ben mi bunaltıyorum hayvanı acaba sürekli başında :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:35 --

sitenin ana sayfasına giriş yapamıyorum. nedir bu sorun acaba?

5. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    İlgiyi kesmezseniz devam edecektir

Sayfayı Paylaş