petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tekrar aranıza döndüm :)

Konusu 'Tekrar Döndüm' forumundadır ve VEYSEL BAŞTÜRK tarafından 26 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. VEYSEL BAŞTÜRK

Beğenileri:
    3
    [​IMG] Ailevi problemlerden dolayı hobiye ara vermiştim haliyle forumada pek uğrayamıyordum tekrardan bir çift muhabbet kuşu ile aranıza geri döndüm bu arada forumda yapılan değişiklikleri çok beğendim .

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Hoşgeldiniz. Yeni çiftiniz hayırlı olsun.(Dişide mantar var gibi) Keyifli forumlar.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hoşgeldiniz maşallah keyifli hobiler

4. VEYSEL BAŞTÜRK

Beğenileri:
    3
    Arkadaşlar resimler 3 ay öncesine ait güncel resim paylaşıcam şimdi sormak istediğim erkek 1,5 yaşında ve yavruluğundan beri bizimle babam bakıyordu şimdi bende bize alışık ve konuşuyor artık yanına bir eş almak istiyordum ve karşıma bu dişi kuş çıktı bir tanıdığımdan aldım yaklaşık 1 yaşında şuanda alalı 3 ay oldu yan yana geldiklerinden beri çok iyi anlaşıyorlar hatta şöyleki ilk ay çiftleştirklerini görünce yavruluk taktım ve 1.kuluçkada 6 yumurta yaptı pek karışmadım erkek dişiyi kendi besliyor ve dişi yuvadan ayrılmadan yumurtalara bakıyordu ama 22 gün sonunda yavru çıkmayınca yumurtaları aldım ve hepsi boş döllenmemişti ilk dedim aldırış etmedim 2. kuluçka için şuan bakıma aldım vitamin mama kalamar kemiği falan umarım olumlu sonuçlar alırım resimleri paylaşıcam şimdiden teşekkürler

5. VEYSEL BAŞTÜRK

Beğenileri:
    3
    Erkek

Dişi

6. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
    Veysel bey tekrar hoşgeldiniz

VEYSEL BAŞTÜRK bunu beğendi.
  7. VEYSEL BAŞTÜRK

Beğenileri:
    3
    teşekkürler hoşbulduk tüm hobicilere bol yavrular ;)

Sayfayı Paylaş