Tekrar Sistemi- Yöneticilerimizin ilgilerine

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Sakuram tarafından 17 Aralık 2017 başlatılmıştır.

1. Sakuram

Sakuram Profesyonel
    Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    650
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Sultan P., Diğer E. Hayvanlar
    Kuş sayısı:
    20 tane ve üzeri
    Sevgili @alpdna başta olmak üzere, değerli yöneticilerimizin dikkatine sunmak istediğim bir konuya değinmek istiyorum.

"muhabbetkusu.com.tr" sitemiz gayet güzel ve farkını ortaya koyan bir sitedir ve bende bu yüzden burayı tercih etmiş bulunmaktayım. Fakat burada bir çoğumuz ilan vermesiyle özelden alıcılarla iletişime geçmek zorundadır yahut profesyonel arkadaşlarımıza danışmak isteyen arkadaşlarımızın özelden soru sorarak mesaj atması özelden insanlar ile iletişime geçmemizi yine sağlıyor.

Bu nedenle çoğu kişiye aynı cevabı verdiğimiz için; bu özellikle ilanlar konusunda geçerlidir, göndereceğimiz mesajı eski mesajlara gidip gerekirse birçok konuşmanın arasından bakıp, bularak kopyala-yapıştır işlemiyle yahut yeniden yazıp eksiksiz anlatmaya gayret ederek cevap veriyoruz ve bu işlemler bizi fazla yoruyor.

Hazır taslaklarımızın olması sonucu en basit örnek ile "İyi akşamlar!" gibi mesajların hafızaya alınmasıyla; istediğimiz mesajı seçerek otomatik direk gönderebilme seçeneğinin mevcut olmasının olabileritesini merak ediyor, olumlu yahut olumsuz da olsa yine bir açıklama bekliyorum çünkü zaten ilgili yöneticilerimiz mevcuttur bu konuda hak yiyemeyiz.

Özellikle bu konuda benim gibi muzdarip olan arkadaşlarımın da varlığına inandığım için, konu açmayı uygun buldum.

#1 Sakuram, 17 Aralık 2017
    Son düzenleme: 17 Aralık 2017
  2. ircdpangea

ircdpangea Profesyonel
    Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    104
    Forum alt yapısı buna müsait değil, kodlama gerekiyor ki onu da yapamazlar.

3. Sakuram

Sakuram Profesyonel
    Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    650
    Evcil Hayvanı:
    Kuş sayısı:
    20 tane ve üzeri
    Anladım, hayırlısı o zaman. Biz copy-past devam, düzenli bir şekilde kayıt altında tutmak bize düşüyor o zaman. Teşekkür ettim.

ircdpangea bunu beğendi.
  4. Erol ALP

Erol ALP Aktif Üye

Beğenileri:
    9
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Merhaba.

Ben bu hobide çok yeniyim fakat forumda bulunan bilgi bankasında aradığım bir çok bilgiye ulaşabiliyorum sorulan sorular hakkında direk bilgi bankasındaki konulara direk link vermek sizin işinizi kolaylaştırmazmı?

Bilgi bankası için de bir index oluşturulabilir sorulan soru hakkında yazılan makaleyi daha hızlı bulmamıza yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

5. Sakuram

Sakuram Profesyonel
    Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    650
    Evcil Hayvanı:
    Kuş sayısı:
    20 tane ve üzeri
    Merhabalar.
    Yok kardeşim, benim demek istediğim o değil. Yoksa senin dediğini fazlası ile yapıyorum, keza özelden konuşmadığım için genelde insanlar beni tanıyor direk konulara etiketliyor yahut görmez isem link atıyorlar özelden ve ben konuyu o şekilde de görüyorum. Aynı zamanda kendi kalemimden çıkma konularımda mevcuttur, genelde link paylaşımını o şekilde de yapıyorum yahut ilgili konuların linkini yahut da videoların linkini direk paylaşabiliyorum. Prensibim bu yönde, sağolsun çok ilgili arkadaşlar var; rahatsız etmiyorlar.
    Ben verdiğimiz ilanlar hakkında diyorum özellikle. Otomatik kayıtlı "taslak" mesajlarından seçmek işimize yarayacaktır demek istedim. Misal: Bu mesjaı taslak olarak kaydet diyebilmeliyiz. İlgili bir soru yahut iletişim gerçekleştiğinde ise, direk taslak mesajı göndermekten bahsediyorum. Ancak alt yapı maalesef yeterli değilmiş bunun için. Şöyle düşünün; hazır ikonlardan gülücük vs seçebiliyoruz ya, hazır mesajlar(örn:merhablar! Hoş geldiniz!) hatta kendimiz taslaklar kaydedebilseydik iyi olurdu mümkün müdür acaba diye sormuştum. Çünkü bazen dönüp bir mesajımı fazlası ile aradığım oluyor, daha detaylı nasıl aktarmışım diye incelediğim oluyor. Bunun için de konular açıyorum artık zaten. Eğitimle alakalı gelen sorular için açmış olduğum "Mesele: Sevgi" konusu, örnek bir konu olabilir. Bununla alakalı sorular geldiği zaman direk linkini paylaştığım oluyor, yahut gaga tutuş şekli için ise Ayhan hocamızın vide linkini paylaşıyorum ve hakeza..
    Yoksa senin dediğin gibi bir durumdan bahsetmiyorum, ilgin için ise ayrıca teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş