petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tekrardan Merhabalar.

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Cihat Türkmen tarafından 16 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    1-1,5 Senedir foruma giremiyordum çeşitli sebeplerden dolayı. Bu forumu, bu ortamı çok özlemişim. Tabi bu sırada aramıza yeni üstadlarımız katılmış, onlar da Hoş Gelmişler. :)

Tabi dönmemle birlikte hobi ve üretime tekrardan başlamayı düşünüyorum. Durumum bayadır bi' sıkışık olduğu için işe ilk kafesimin tekini satışa/takasa çıkarmakla başladım. Umarım kısa zamanda mubişlerle dönerim aranıza. :)
    Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Allah hepimizin gönlüne göre versin. Kuşlarımızın tüyleri kadar mutluluğumuz, yavrularımız, birlik-beraberliğimiz ve ağız tadımız olsun. :)

Saygı ve selamlarımla...

Sayfayı Paylaş