Karadeniz Pet

Telefon alcam yardım edin.

Kitiara

Meraklı Üye
arkadaşlar 1200 tl civarı telefon alcam sıfır veya 2. el fark etmez.
1) ekran boyuttu küçük olmamalı 5 veya 5.5 arası iyidir
2) kamerası iyi olsun resim çok çekilirim
3) oyun da oynarım ama çok oyun yüklemem kasma yapmasın fifa asphalt oyunlarında
4) genelde kasma yapmasın internette dolaşırken filan.
ortalama böyle özellikte telefon istiyorum.
Şuanda düşündüğüm markalar LG, İphone, HTC varsa güvendiğiniz sağlam telefon yazın iphonelarküçük oluyor ben biraz büyük ekran seviyom ama iphone hızlı karar veremiyorum bir yardımcı olun

Hatice 820 kullanıyorum inanılmaz güzel kamera ses oyun kasmama telefonda zerre donma yok tek sıkıntısı var oyun oynarken ısınır hee problem değil dersen kesinlikle tavsiye ederim piyasada çok rahat ilk 5 telefon arasında

M. Kemal ATATÜRK

Hatice 820 kullanıyorum inanılmaz güzel kamera ses oyun kasmama telefonda zerre donma yok tek sıkıntısı var oyun oynarken ısınır hee problem değil dersen kesinlikle tavsiye ederim piyasada çok rahat ilk 5 telefon arasında

M. Kemal ATATÜRK

Ben de daha yeni o telefona baktım arkadaşım desire seri iyi ddeğil dedi ama güzel görünüyor kamerası nasıl?

Değil mi valla paran varsa kardeşim kıy paraya bas 3 milyarı al iphone 6 falan haticelerden iyisi onlar çünkü. Kamera arka 13 ön 8 megapiksel aynadan kendine bakıyor gibi

M. Kemal ATATÜRK

huawei mate 7 ye kesinlikle bakmanı öneririm belki hoşuna gitmez ama yıllardır beklediğin telefon olabilir.

Zenfone 2 -32 gb krdi karti puani felan 1200 e getirirsin

lg g2 kullanan arkadaşlarım var onlar iyi diyordu ayrıca birisi daha demiş asuslar da iyi oluyor istersen internetten incelemelerine bak ekran açısından hiç sıkıntın olmaz bi bak derim

Bir bilgisayar mühendisi olarak sana tavsiyem nexus 5 olur . Her yönden ihtiyacını karşılayacaktır. :)

Nexus-5-Press-Image-001-1280x874.jpg

lg g2 kullanan arkadaşlarım var onlar iyi diyordu ayrıca birisi daha demiş asuslar da iyi oluyor istersen internetten incelemelerine bak ekran açısından hiç sıkıntın olmaz bi bak derim

Bende lg g3 düşünüyordum lg g2 ise büyük ihtimak g3 de iyidir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:39 -->-> Daha önceki mesaj 10:39 --

Gosterise merakli degilsen asus al

Hangi telefonu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:42 -->-> Daha önceki mesaj 10:39 --

Bir bilgisayar mühendisi olarak sana tavsiyem nexus 5 olur . Her yönden ihtiyacını karşılayacaktır. :)

Nexus-5-Press-Image-001-1280x874.jpg

Aynen nexus iyi görünüyor bende bu sene ünicersiteye gidecen bilgisayar programcılı dal web programcılığı 2 yıllık :) acaba zormu?

iphone 5s al 1499 aldım ama süper telefon hayatımda hiç kastığını görmedim

Bende lg g3 düşünüyordum lg g2 ise büyük ihtimak g3 de iyidir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:39 -->-> Daha önceki mesaj 10:39 --

Hangi telefonu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:42 -->-> Daha önceki mesaj 10:39 --

Aynen nexus iyi görünüyor bende bu sene ünicersiteye gidecen bilgisayar programcılı dal web programcılığı 2 yıllık :) acaba zormu?

Ben 6 kullaniyorum simdi 2 cikti fiyat performans olarak dusunursen cok avatajli

Güzel bir dala gidiyorsun fakat çok çalışman lazım , eğer yapabilirsen de 4 yıllığa dgs ile geçmeye çalış , yoksa piyasada programcıdan ileriye gidemezsin. :)

LG G3 32 GB almanı tavsiye ederim. İthalatçı garantili 1250 TL civarına bulabilirsin.

Güzel bir dala gidiyorsun fakat çok çalışman lazım , eğer yapabilirsen de 4 yıllığa dgs ile geçmeye çalış , yoksa piyasada programcıdan ileriye gidemezsin. :)

Bende tamamlamak istiyorum 4 yıllığa inşallah hayırlısı olur :) meslek lisesi mezunuyum web programcılığı dalından yine aynı bölümü tercih ettim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:12 -->-> Daha önceki mesaj 14:12 --

LG G3 32 GB almanı tavsiye ederim. İthalatçı garantili 1250 TL civarına bulabilirsin.

Teknosa gibi yerlerde bulabilirmiyim? bide ön kamerası 2.1 diyor iyi çekermi peki?