Karadeniz Pet

Telefon önerisi

5s le giriş yapsın devamı gelir :) ben ilk cıkmıştı hiç unutmuyorum 3gs almıştım 2,850 lira falandı o gündür hep iphone kullandım android işletim sistemli telefonlarda genelde virus sıkıntısı var tasarım olarak beğendiğim bir cihazda sony xperia z5 şuan 6s kullanıyorum ama olduda birgün androide geçersem sony tercih ederim heralde.

Ben de hep samsung kullandım, galaxy s2, note2 ve s4 mini. S2 hariç hiçbirinden memnun kalmadım. Hatta s4 mini'nin ekranı 4 kere değişti garantiden. Hep aynı şey tekrarlanınca değişim istedim. 1120 TL'ye aldığım telefonuma değişim için 650 TL lik telefon önerdiler. Ben de o zaman ücret iadesi yapın dedim 5 buçuk aydır iade edecekler hala. Samsung'dan bayağı sorun yaşadım. Yaşamaya da devam ediyorum. Ben de Mart'ta 6s alıcam. İlk Iphone'um olacak. Bakalım nasılmış :)

Ama Android'de ben de Sony'i beğeniyorum. Adamlar her Android güncellemesine update çıkarıyor. Z2 bile en son Android güncellemesini almıştı. Samsung son çıkan cihazını bile 1 sene destekliyor, sonra update çıkarmıyor.

Kullanmadigim model kalmadi diyebilirim hala z3 kullaniyorum ve cok memnunum digerleri hep boş sadece isim simdide z5 premium u bekliyorum :)

Sony Xperia Z3

alıcaksan iphone alıcaksın arkanı yaslayıp telefon kullanıyorum dficeksin bikere kendi işletim sistemi var telefonun virus sıkıntısı yok ve herkesin taklit etmeye çalıştığı bir makina. Yıllardır iphone kullanan birisi olarak pişman olmucağını garanti ederim ;)

Ercan beye katılıyorum.2 senedir bende ıphone kullanıyorum.Hiçbir sıkıntısı yok ilk günkü hızla çalışıyor.Sunduğu imkanlar ve kalitede ayrı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

lg g4 kullanıyorum okadar memnunmki anlatamam tavsiye ederim.

çok para verme hiç düşünmeden g3 al rahatına bak her şekilde tatmin edecektir seni kardeşim

General Mobile 4G veya Xperia Z3 bir kere al guzel al :)

GT-I8260 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu açılmışken bende piranha ıq plus almayı düşünüyorum kullanan arkadaş varmı varsa memnunmu ve nereden temin edebilirim şuanda hiç bir yerde stok yok

en son çıkan sony xperia z5 compact istanbul bilişim'de 1700 tl hocam. ben siz 1800 tl dediğiniz için onu önermiştim :)

dostum hepsiburaya girdim 2500 2200 gibi bi fiyat geldi hangi model bilmiyorum :)

dostum hepsiburaya girdim 2500 2200 gibi bi fiyat geldi hangi model bilmiyorum :)

hocam o biraz daha ekranı büyük olan modeli :) onun ekranı 5.2 inch, benim dediğim xperia z5 compact o 4.6 inch. hepsiburada da 1699 tl'ye var şimdi baktım. Hatta satıcı adı Ceptveaks. Yine siz bilirsiniz hocam, fikir olsun size :)

hocam o biraz daha ekranı büyük olan modeli :) onun ekranı 5.2 inch, benim dediğim xperia z5 compact o 4.6 inch. hepsiburada da 1699 tl'ye var şimdi baktım. Hatta satıcı adı Ceptveaks. Yine siz bilirsiniz hocam, fikir olsun size :)

eyvallah :) bügün bi kaç kişiyede sordum LGyi önermedi Xperia genel olarak