petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Telefondan kayıtla konuşma öğretme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Refik TEBER tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Refik TEBER

Merhaba arkadaşlar telefona örnegin cicikuş diyerek sesimi kaydetsem ardından telefonu kafesin bi köşesine sıkıştırsam ve tekrarı açsam sürekli cicikuş diye kuşun yanında söylese acaba kuşun konuşmasına yardımcı olurmu elde ögretmeye üşeniyorumda :)

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Hayvan kafayi yemesin :)

3. Tevfik AKTUNÇ

Refik bey, bir emek harcayıp kuşa konuşmayı öğreteceğiz onu da ses kayıdı ile hallediyorsunuz :) Sizi tebrik ederim böyle bir düşünce için, benimde aklıma telefona kaydedip bilgisayara atıp öyle dinletmekti ama parmağınızda öğrenmesinin ayrı bir zevki oluyor.

4. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Bende bi ara öle düşündüm aslında iyi fikir ama öğrenirlermi . :)

5. Mehmet Gündoğdu

ilgilenirken sıksık tekrarlayın kelimeyi birini öğrenince yenisine geçin ben öyle yaptım uzun cümleleri bile söylüyor biraz sabır lazım teypten çin işkencesi çeker hayvan :D

6. ArTemiS

ArTemiS Guest

Günde 1 saatinizi de mi çok görüyorsunuz kuşa???

7. Sevtap DERİN

Bence kuşunuzu elinize alıp kendi çıplak sesinizle yapın bu işi. Hem kuş ile aranızda bir bağ olur hem de kendi emeğiniz ile yaptığınız için siz de daha mutlu olursunuz. Hayvancağız da işkence çekmemiş olur. :)

8. Tevfik AKTUNÇ

Katılıyorum, o ne öyle daha sonra telefona alışacak ergenler gibi elinden düşürmeyecek :) Üstüne çıkıp uğraşmaya başlayacak falan filan :)

9. mhmtpkr

mhmtpkr New Member

Beğenileri:
    0
    Ben şu an şehir dışındayım, evdeki bilgisayarıma uzak masaüstü bağlantısı ile bağlanım kaydettiğim sesimi dinletiyorum 3-4 gündür. Maksat evde kendini yalnız hissetmesin diye. Daha konuşmayı öğrenmedi, ama kayıttan dinlediği sese pek ilgi göstermiyor. Parmağımdayken onunla konuştuğumda ağız hareketlerime odaklanıyor, sanırım en etkili yöntem bu :)

10. Refik TEBER

Elimde durmuyoki kereta kafesinin üstünden ayrılmıyo yıkıcaklar diye korkuyomudur nedir :)

Sayfayı Paylaş