Karadeniz Pet

Tellere Sürtünme

• Konbuyu başlatan mahmut meşe
  • Başlangıç tarihi
M

mahmut meşe

Guest
Herkese iyi akşamlar.Abimin bi muhabbeti var ve foruma yazmam için bana söyledi kuşu görmedim ama sürekli kuyruğunu yani poposunu diyelim tellere sürtüyormuş kuş dişi yaşı hakkında bir fikrim yok ama boy olarak benim kuşumdan büyük ve benimkide 1 yaşından büyük heralde göz akı belli oluyor benimkinin yani sadede gelelim kuş kuyruğunu sürekli tellere sürtüyormuş acaba nedendir bilen varmı hafta sonu müsait olursak veterinere götüreceğiz ama burayada bir yazalım dedik cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Merhaba .
Kuşunuz eş istiyor anladığım kadarıyla :)

bencede yanına kızısmıs bır erkek atın yuvalık takıp serı uretıme gecırebılırsınz

O işin öyle kolay olacağını hiç sanıyorum , seri üretim falan :) kuşun bi fotosunu atabilirseniz bakılır

O işin öyle kolay olacağını hiç sanıyorum , seri üretim falan :) kuşun bi fotosunu atabilirseniz bakılır

hocam kuş abimde olduğu için şuan fotoğraf isteyemem ama dedikleri gibi eş istiyorsa bende de tek erkek var onunkide dişi ona götürmüştüm bir kere dişi ayağıyla benim kuşun üstüne basıyordu :) kovalıyordu felan tekrar götürüp 1 hafta bırakırım ne olduğunu görürüz :) teşekkürler cevaplar için

Geri