petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tellere yapışma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yavuz GEREKLİOĞLU tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Herkese merhaba.Kuşlarım akşam ışığı kapatınca tellere yapışıp öyle uyuyorlar.Gece lambası kullanıyorum başka yapmam gereken birşey var mı?Teşekkürler.

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    odada gece onları rahatsız eden birşey varmı üstünü vs örtüyormusunuz

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    nıye kullanıyorun kı gece lambasına gerek yok karanlıkda rahat rahat uyusun kuşlar
    bazı kuş tellerde asılı sekılde uyumayı sevıyor normal yanı

4. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    endişelenecek bişey yok zamanla alışır yada sizi çok rahatsız ediyorsa aynalı salıncak alın onda uyur hep

5. Yavuz GEREKLİOĞLU

Beğenileri:
    0
    Gece üzerlerini örtmüyorum ama ben onlardan sonra yatıyorum haliyle ses oluyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:55 --

Karanlıkta suluğu ve yemliği görebilsinler ve sağa sola çarpmasınlar diye gece lambası kullanıyorum.

Gece lambasız daha mı iyi olur diyorsunuz?

6. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    tabi yaaa gece su içmez yem yemez uyur kafayı gomer basının yan tarafına yada telle tırmanır uyur

7. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    gece lambası olduğunda uyumuyorlar benim akvaryumda balıklar var onların ışığı yanıyor yanında kuşların kafesi var kapatıyorum ışığı erkek duruyo duruyo yem yemeye iniyo gece gece ışığı kapatınca direk uyku moduna geçiyorlar

8. Yavuz GEREKLİOĞLU

Beğenileri:
    0
    Işıksız olarak bi bakacağım ne yapıyorlar.
    Herkese cevaplar için teşekkürler.

9. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Valla bende şimdi aynı konuyu açacaktım ışığı kapatınca bi ses çıkarıyorlar sonra açında bir daha aynı sesi,kapalı olunca hep tellere yapışıyorlar orada uyuyor geçen de baktım ilk defa görüyordum uyumuş meğerse elledim tabana düştü baktım bir şeyi yoktu tehlikeli değil mi tünekte veya follukta uyusunlar bide erkek hep folluğu(birde tüneklere gagasını sürtüyor) kemiriyor dişi az kemiriyor ama folluğun dışını içini değil :) birde ben tül kullanıyorum tül kafesin çoğunu kaplıyor kuşlarda tepeye tülün olmadığı yere çıkıyorlar.

Sayfayı Paylaş