petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tembellik mi yapıyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ferdi NAMLI tarafından 10 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Merhabalar, verdiğim bi kuşlardan birisi değişik bir davranış içerisinde ne yaptıysam sebebini çözemedim. Yaklaşık olarak bir aydır bu şekilde davranıyormuş. Kafesin içinde ve olduğu yerde çökerek yatmaya çalışıyor. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

2. bilgeminnos

bilgeminnos Active Member

Beğenileri:
    44
    bence oyun yaıyo bızım ılk baktıgımız kusta tunekte bas asagı bızı ızlıyodu bole tuhaf seyler yaabılıyolar

kafesın ıcınde yada yerde nasıl cokerek yatmaya calısıyo ıstersenız onla ılgılıde foto atın ustalar yorum yaparlar:)

3. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1

Bunun gibi

4. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Ayaklarında veya ayak kaslarında bi problem olabilir elinizle kontrol ettinizmi hiç bilmiyorum ama ustalar bilir illaki yazarlar birazdan

5. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Ayalarını kontrol ettim herhangi birşey yok ters bir tepki vermiyor . Bacak kasları ne durumda o konuda ayrıntılı incelenmesi gerekiyor herhalde bilmiyorum.

6. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Kafasını da yaslıyor olduğu yere sadece ayaklardan kaynaklı olmayabilir.

7. brksnck

brksnck Member

Beğenileri:
    7
    benim kuşum da aynıydı dışarı çıkınca tavuk gibi yerleşip yatıyordu :) tünekte de yatıyordu şimdi 6 aylık oldu dışarıda hiç yatmıyor ama tünekte boyunca uzanıyor gibi uyuyor bende bu kuş böyle diye kabullendim hiç problem mi diye düşünmedim:)

Sayfayı Paylaş