Karadeniz Pet

Tembellik mi yapıyor ?

Ferdi NAMLI

Paylaşımcı Üye
Merhabalar, verdiğim bi kuşlardan birisi değişik bir davranış içerisinde ne yaptıysam sebebini çözemedim. Yaklaşık olarak bir aydır bu şekilde davranıyormuş. Kafesin içinde ve olduğu yerde çökerek yatmaya çalışıyor. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
1doq2N.jpg

bence oyun yaıyo bızım ılk baktıgımız kusta tunekte bas asagı bızı ızlıyodu bole tuhaf seyler yaabılıyolar

kafesın ıcınde yada yerde nasıl cokerek yatmaya calısıyo ıstersenız onla ılgılıde foto atın ustalar yorum yaparlar:)

nrDnPg.jpg

Bunun gibi

Ayaklarında veya ayak kaslarında bi problem olabilir elinizle kontrol ettinizmi hiç bilmiyorum ama ustalar bilir illaki yazarlar birazdan

Ayalarını kontrol ettim herhangi birşey yok ters bir tepki vermiyor . Bacak kasları ne durumda o konuda ayrıntılı incelenmesi gerekiyor herhalde bilmiyorum.

Kafasını da yaslıyor olduğu yere sadece ayaklardan kaynaklı olmayabilir.

benim kuşum da aynıydı dışarı çıkınca tavuk gibi yerleşip yatıyordu :) tünekte de yatıyordu şimdi 6 aylık oldu dışarıda hiç yatmıyor ama tünekte boyunca uzanıyor gibi uyuyor bende bu kuş böyle diye kabullendim hiç problem mi diye düşünmedim:)

Geri