Karadeniz Pet

Temizlik sonrası kuşlarımda selfie:))

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
qYjABW.jpg
Merhaba arkadaşlar hafta sonu temizliği Yaptım,ilaçları Yaptım,kuşlarımızı sağlıklı sorunsuz bir şekilde beslememiz dileğimle iyi günler

Son düzenleme:
Maşallah üretim de temizlik ilk önce geliyor elinize sağlık

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize sağlık.Emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alırsınız İnşallah.

Cihan bu ne, ameliyata mı girdin? :)

Yok levent bey ufak bir sezeryan vardı,bizim Dişi de :) işin esprisi abi meslek icabı zaten hemen hemen her gün böyleyiz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:51 -->-> Daha önceki mesaj 12:50 --

vaaay :) yanında asistanlarda var mı ustam :)

Tek güç tek bilek Mustafa bey steril olmak Lazım hem bizim hem kuşlarımız için:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:52 -->-> Daha önceki mesaj 12:51 --

Elinize sağlık.Emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alırsınız İnşallah.

Tşkler Uğur bey çok saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:52 -->-> Daha önceki mesaj 12:52 --

Maşallah üretim de temizlik ilk önce geliyor elinize sağlık

Kesinlikle sizlerinde ellerine sağlık

Teşekkür ederim

ben bunu beğendim :)

Maşallah hayırlı üretimler

Maşallah, temizlik kısmı cidden önemli.
Bereketli üretimler olsun.

Hayvanlara böyle özene bezene ilgi gösteren insanlara müthiş saygım var petshoplarda bazen yem almaya gidiyoruz göz görüyor haliyle kuşların içinde olduğu kafesi arkadaş sanırsın 1 yıl el sürmemiş kafese. Bu yüzden sana

Hayvanlara böyle özene bezene ilgi gösteren insanlara müthiş saygım var petshoplarda bazen yem almaya gidiyoruz göz görüyor haliyle kuşların içinde olduğu kafesi arkadaş sanırsın 1 yıl el sürmemiş kafese. Bu yüzden sana

Tşkler ustam hem kendimiz hem kuşlarımız için en sterilinden nazar değmesin maşallah :)

Hayırlı üretimler olsun sizden kuş alacaklar bu konuları görmeli :)

Geri