Karadeniz Pet

Tepelilerimden FOTOLAR :)

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçen hafta tepelilerimi anne babasının yanından ayırdım , şuan kendi hallerinde ayrı bir kafeste yemlerini yiyorlar :) Maşallah hepsi kıpır kıpır ve daha şimdiden artistlik yapıyorlar birbirlerine :)

Anne baba tekrar kuluçkada ve MAŞALLAH diyim 4 yumurtaları var ve halen yumurta gelmeye devam ediyor .

Fotograflarını sizlerle paylaşmak istedim.

Hepinizde daha iyileri olsun inşallah , gerçekten herkezin böyle güzel bakıcı kuşlarının olması dileğimle.

Abi çok iyi ya :) maşallah rengi harika

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim Abdullah saolasın.

Maşallah abi çok güzeller:) inş bize de nasip olur bu güzellikler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Satıyomusun abi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Şuan için satmayı düşünmüyorum arkadaşlar bilginiz olsun.

Görsel açıdan sizlerle paylaşmak istedim. İlerleyen zamanlarda durum neyi gösterir bilemem ama şuan tepelide ilk hevesim olduğu için kıyamıyorum :)

2. parti yavrularım geliyor şuan anne baba kuluçkada , onlarda çıksın tüylensin o zaman mecbur yarısını sizlere sunacağım isteyen alır.

Eyvallah abi :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Şuan için satmayı düşünmüyorum arkadaşlar bilginiz olsun.

Görsel açıdan sizlerle paylaşmak istedim. İlerleyen zamanlarda durum neyi gösterir bilemem ama şuan tepelide ilk hevesim olduğu için kıyamıyorum :)

2. parti yavrularım geliyor şuan anne baba kuluçkada , onlarda çıksın tüylensin o zaman mecbur yarısını sizlere sunacağım isteyen alır.

ilk partiyi bana ayır.. maşallah...

Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Valla ne yalan söyleyim neredeyse muhabbet kuşlarında her ırk besledim ama bu tepeli benim için çok farklı bir yere sahip artık :) Özellikle hobicilerin tepeli beslemelerini öneririm çok şirin görüntüsü güzel kuşlar.

Maşaallah ustam yakışır sana en güzeli hayırlısı olsun inşaallah :)

teşekkürler Yusuf ustam , saolasın Cem :)

Serkan, Tüyleri kadar ömürleri olur inşallah, bunların yavruları da, benim olur inşallah