petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tepkiliyiz

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Eren Temiz tarafından 24 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Eren Temiz
    Gizli

Bakırköy Capacity AVM de kuşlar pislemesin diye çivili tuzak ! İnsalık öldü mü ?

2. kaansam
    Gizli

kaansam Guest

pisleyecek kuşher türlü pisler...
    Bunu yapanlar nasıl insanlar?

3. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    bunların aslı yumuşak plastikten yapılır ve gayet normal bir uygulama ancak bu vatandaş demirden yapmış sanırım çok fazla testere izlemiş

4. Gokay Akgul
    Gizli

yazık günah ya... ordaki yetkililere bi mail atalım

5. GaMYuKu
    Gizli

GaMYuKu Guest

BunLar İnsanLık Dışı Aynı ÇiviLerin Üzerinde ÇıpLak AyakLa Onu YapanLarı Yürütecenki O Eziyeti YaşasınLar :((((

6. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

Evet insanlık öldü.Yani ölen/ölmeyen kısım olarak ayrıldı,ölen kısımlar görüp göz yumanlar. Ölmeyen kısımlar sosyal medyadan eleştri yapanlar.
    @Gökay arkadaşıma katılıyorum.

7. Gokay Akgul
    Gizli

http://n1305.hizliresim.com/19/t/nfdvx.jpg bu resim linkini alın
    CAPACITY Alışveriş ve Yaşam Merkezi bu adresteki iletişim kısmına rahatsızlığınızı ve başka bir yöntem bulmaların rica edin. Şimdilik elimizden bu gelir. Sessiz kalmayalım arkadaşlar.

8. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

Tak diye olmaz o gökay. önce şikayet şablonu hazırlanır. bu başlık altından yayınlanır, ve burdaki üyeler atan/atmayan aynı şikayet şablonunu atar ki rahatsızlığın önemi anlaşılır.

9. Gokay Akgul
    Gizli

abi yüksek okulda okuyoruz ama bunları bilmıyoruz işte :) nabıcan. Uygun bişeyler yaparsan şu kuşlara yardımcı olalım.

10. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

Yarın gündüz bi şablon hazırlamaya çalışırım. Belki benden daha iyi hazırlayacak bi vefakãr üyemizde çıkar.

11. Gokay Akgul
    Gizli

tamm abi ben yatıyım yarın çalışıcam bi yemekli düğünde Allaha emanet olun hepiniz :) pazar akşamı giricem anca foruma.

12. GaMYuKu
    Gizli

GaMYuKu Guest

RahatsızLığımızı HertürLü Ortak OLarak DiLe GeitrebiLiriz.Forumda Ana Konu AçıLarak Foruma Üye OLan Herkezin FikirLeri ve DestekLeriyLe Çözüm BuLunabiLir...

13. Eren Temiz
    Gizli

Malesef öyle bir kuş yanlışlıkla konmaya kalksa çiviler batacak. :( Ben bu haberi facebook ta gördüm bir sayfa paylaşmış ve baya bir tepki aldı.

Sayfayı Paylaş