petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ters yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hmz55 tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. hmz55

hmz55 Guest

slm arkadaşlar kuşumun daha önce resmini paylaşmıştım ve aldığım yorumlarda kuşun heran yumurtliyacağı yorumları yapıldı.aradan 3-4 gün geçti ama yumurta filan yok bi arkadaşımda ters yumurta olabileceğini söyledi.Bunun üzerine az önce kuşun venüs tarafına yani kuruk altına baktığımda dışkısının orda kurududunu gördüm ve temizledimo bölgedeki tüyleri dökülmüş.neyse temizldedim elimle anüsünün etrafını yokladığımda içinde yumurta şeklinde oynayan hareket eden birsey vardı.sizce acaba bu yumurta olabilirmi.ve gercekten yumurtlayamıyormu.Bu konuda yardımlarınızı istiyorum arkadşlar.

2. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Evet hayvanda bir şişkinlik var.Bu durumda ne yapılacağını bilenler yardımcı olur inş.

3. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    kardeş poposuna biraz zeytin yağı sür ve bekle

4. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yazdıklarından yumurta oldugu anlaşılıyor. kuş yer değişikliğinden dolayı sitrese girmiş olabilir kuşla fazla oynama kendi haline bırak yumurtlar.kuyrugu aşağı yukarı devmlı hareket ediyor mu ?

5. tansel canbaz

kuşunuz sakinleştiyse yürümekte zorluk çekiyorsa ve poposunda pislik birikiyorsa yumurta ters dönmüş olabilir daha önce benim başımada gelmişti karnına masaj yapın biraz sabaha kadar bekleyin çıkmıyorsa eğer yarın sizin çıkartmanız gerekiyor ama yumurta olup olmadına emin olun anüsün kenarlarıdan yavaş yavaş açtırarak bastırın anüsün iç tarafında bir zar var zarda dönüyor önce zarla anüsü çıkacak şekilde ayarlıcanız kuşun canını yakmamaya çalışarak yumurtanın başlagıc yerinden bastıra bastıra gıdım gıdım çıkartacaksınız.

Sayfayı Paylaş