Karadeniz Pet

Teşekkürler (B.A.)

Fatih SEVİM

Meraklı Üye
PkG3ZN.jpg

GRGnj2.jpg

BPGXjg.jpg

Uzun zamandır peşinde olduğum takıma kavuştum sonunda. Hem nazımı çektiği için hem de bu takımı bana sahiplendirdiği için [MENTION=12592]Bünyamin Altay[/MENTION]'a teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rica ederim Fatih ne demek, hayirli olsun, tüy başına hayrini gör.
Keyifle besle. Ne yaptin ettin aldin takimi:)
yuvalik kisminda konarga olursa dişi yuvaya daha çabuk
adapte olur. Dişi de yumurta var çünkü.

Hayırlı olsun her iki tarafa da.Mutlu alışveriş kadar mutluluk verici dostluk olması ne güzel.

Maşşalah güzel takım bünyamin bilseydim talip olurdum bende :) tüyü kadar ömrü olsun

:) Kahraman hiç elden çıkarmayı düşündüğüm bir takim değildi zaten,
çok önceden söylemişti Fatih. Sen yavrulari almaya geldiğinde
de bir arkadaşa söz verdim demiştim. Bugun de sahibine ulasti, hayirli olsun tekrar.
Yoksa lafi olmaz.

Maşaallah gerçekten çok güzel bir takımınız olmuş güle güle besleyin sağlıklı yavrular alın inşaallah

Hayirli olsun :) sağlıklı bol yavrular alman dileğiyle . Bu arada azmine hayran kaldım :D

Son düzenleme:
Hayirli olsun :) sağlıklı bol yavrular alman dileğiyle . Bu arada azmine hayran kaldım :D

Teşekkür ederim :) senden aldığım takımlar için de iş yerinden kaçtığımı biliyosun dimi :D İkinci takım için de sabahın 6 sında Gebze'den çıkıp gelmiştim. Kuşlar güzel olunca azim de kendiliğinden geliyo :)

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] konarga yuvalik girişinde bulunan ufak tünek.
Ben bu çifti tel kafeste ve ahşap yuvalikta besliyordum.
Yuvaliga daha çabuk alışacaktir, ne kadar yakin ortamı bulursa
O kadar iyi olur.

Teşekkür ederim :) senden aldığım takımlar için de iş yerinden kaçtığımı biliyosun dimi :D İkinci takım için de sabahın 6 sında Gebze'den çıkıp gelmiştim. Kuşlar güzel olunca azim de kendiliğinden geliyo :)

aman dikkat yakalanma :)

maşallah hayırlı olsun her iki tarafada :)
inş.yeni ortam ve kafeslerine çabuk adapte olurlar

Teşekkürler Berkay Bey. Ben de ortam değişikliği konusunda endişeliydim. Ama çok çabuk uyum sağlayacaklar gibi görünüyor. Hatta diğer takımları bile coşturdular çok hareketliler maşallah.

Geri