petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tesekkurler hobipet...

Konusu 'HOBİPET TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve Iklim_Yeliz tarafından 18 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Iklim_Yeliz

Beğenileri:
    0
    Breedmax i diger sitelerden daha uyguna alma firsati buldum. Devamini bekleriz :)

Pantex Pulmomectine Bit-Pire-Kene Kuş Ense Damlası aldim ama, bu kullandigimiz vilmectinle ayni ozellikte mi?

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    [MENTION=16972]Hobipet[/MENTION] Ekrem kardeşim sorunuza cevap verecektir :)

3. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    bu ürünü daha önce kullanmadım suan inceledim yazılana göre ivermectin içeriyor yani vilmectin ile aynı içeriğe sahip fakat vilmectin ml başına 10mg ivermectin aldıgınız ürün ise ml basına 0.12 mg ivermectin içeriyor.kısacası vilmectin büyük ve küçük baş hayanlar için üretilginden bu ürünü firma kafes kuşlarına göre ayarlamış dıyebılırız.kullanıp gormek lazım kumes ortamında nekadar etkılı olacak acaba merak ettım.
    ivermectin deri altına hayvanların yağlı bölgelerıne enjekte edılerek kullanılır.yani kusun ensesıne degılde gogusundekı yaglı bolgeye uygulamanız gerekıyor.başka bır uydurma daha var ivermectın ıle ılgılı onuda soyleme geregı duyuyorum.iç parazit ılacı olarak tavsıye eden arkadaşlar yada ıc parazıt ilacı olarak kullanan arkadaşlar bilmeliki ivermectin ıceren ilaclar(baymec,vilmectin,aromec f vb) iç parazıtler ıcın uretılmemıstır.sıgır ve koyunlarda akcıger kıl kurtlarını dökerler sadece.onun dısındakı iç parazitlere karsı etkısı yoktur.

#3 Berkay ERDİNC, 19 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 19 Mayıs 2016
  4. Hobipet

Hobipet New Member

Beğenileri:
    1
    Merhabalar;

Breedmax ürününü çoğu firma kilosunu 125tlye satarkan biz kg fiyatını 99.75 kuruş olarak sattık.Elimizden geldiğince ürünün hak eden fiyatı ne ise o rakamlara satmaya çalışıyoruz.

Pulmomectine ml basına 0.12mg ivermectine içermektedir.Bu kafes kuşları için uygun bir değerdir.Vilmectin ise ml başına 10 mg ivermectine içermektedir.Zaten ürünün kullanım sahası kafes kuşları değil büyükbaş ve küçük baş hayvanlar içindir.Çoğu kişi Vilmectin adlı ürünü dozaj ayarlamasını tam yapamadığından ötürü kuşlarını öldürmektedir.Google’ye vilmectin yazıp bu ürünün dozunun yanlış kullanımının yüzünden kaç kişinin kuşunun öldüğü göreceksiniz.Kimseye tavsiye etmediğim bir üründür Vilmektin ama Pulmometine adlı ürünü en az 3-4 yıldır sorunsuz kullanıyorum ve tavsiye ediyorum.

Ürün kafes kuşlarının ense derilerine 1 damla olarak yapılır.Kuşların üzerinde bit v.s var ise 4 hafta sonra tekrarlanır.Eğer bit yok ise önlem amaçlı üremeden önce ayda bir yada iki ayda bir tekrarlanabilir.

#4 Hobipet, 19 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 19 Mayıs 2016
  5. Iklim_Yeliz

Beğenileri:
    0
    Tesekkurler... Breedmax stogu bitmis, en kisa surede yenilerini bekliyoruz. 1 kg olanlardan :)

6. Hobipet

Hobipet New Member

Beğenileri:
    1
    Tekrardan merhabalar

Yeni Breedmaxlar haziran ayının ilk haftasında stoklarımızda olcaktır.İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

Sayfayı Paylaş