petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Teşekkürler Mybest petshop

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve sparox tarafından 5 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bizim yakışıklı yaklaşık 22 aylık. Yanındaki dişiyi ise 20 aylık. arkadaşım 1 yıl boyunca yurt dışında olacağı için geçen hafta bana verdi. kuşlar 1 haftada baya alıştılar öpüşmeler kaşımalar baya arttı bende geç kalmadan yuvaya alışmaları için siparişimi verdim. ürünler dün kargoya verildi ve bugün saat 11 de elime ulaştı. hızlı gönderi ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı mybestpetshop ailesine çok teşekkür ediyorum.

1 adet 5 kg mısır granülü
    1 Adet folluklu yuva 22x19x24 cm boyutlarında (bana düşünürken ufak gelmişti ama elime geçince baya büyük bir yuva olduğunu anladım.)
    1 adet yedek folluk
    1 adet versele laga orlux frutti patee meyveli ballı mama 500 gr
    2 adet vitakraft kohle kuş kömürü
    3 adet mürekkep balığı kemik tutacağı
    1 adet vitakraft menü 500 gr kuş yemi

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hayırlı olsun..
    Akıllı yemliği de kafes içine takmışsın. Zor olmuyor mu kabukları almak, yem takviyesi yapmak? Ayrıca kafes te pek büyük değil. Bence yuvalığı takmadan önce kafesi de yenilesen iyi olur.

4. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Mamanın son kullanma tarihi nedir?

5. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    tek erkek kuş varken alan rahat ve geniş oluyordu kapısı da sürekli açık olduğundan sıkıntı olmuyordu yem takviyesi ve kabuk temizleme üst kapağı çıkartıp hallediyordum şipşak ama şimdi yuvada geldi kafesin yan kapısına yuvalığı koyucam. kafeste 2 yıllık oldu telleri kopmaya başladı kopan yerleri kesip akıllı yemliği dışarıdan vericem. Durudan memnun kalırlarsa devam kalmazlarsa kafesi büyütücez artık.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:25 -->-> Daha önceki mesaj 12:23 --

06.09.2016 olduğu yazıyor sitede. kovadan ayırma olduğu için üzerinde tarih ibaresi yok

6. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Hayırlı olsun, keyifle kullanin.

7. ilkerinside

Beğenileri:
    0
    mybestshoptan kapıda ödemeli 2 defa alışveriş yaptım..tel ile konuştuktan sonra paketi gönderdiler..şimdi yine kapıda ödemeli sipariş verdim ama 2 gündür göndermediler..her seferde görüşecek miyiz..zaten iki defa alışveriş yapıp kapıda ödeme yapmışım...tekrar teyite ne gerek var...siparişi bekliyorum bakalım gelecek mi...

8. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Sayfayı Paylaş