Karadeniz Pet

Teşekkürler Serkan Erkan

Serkan bey Efsane mama tarifini açıklar diye 10 dk da bir kontrol ediyorum
forumu

Evet yaw hiç sorma poşetten de çıkardı ama marangozhane de muhtemelen bir sıkıntı olabilir,evet kardeşim flamingo marka var gitti gidiyor dan isterim,saol:)

Abi vallaha talaş yolladım :) Mustafa ustanın bulunduğu yerde hep aromalı talaş varmış , bende yolladım burdan alıp :)

Yaa.. bırak allahını seversen [MENTION=853]Mustafa BÜYÜK[/MENTION].
İnternetten yığınla site var talaş alacak. Hatta benim talaş bu gün geldi kargoyla.. :)

aaaaa demedim mi usta açıklarsam olay olur diye :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

Abi vallaha talaş yolladım :) Mustafa ustanın bulunduğu yerde hep aromalı talaş varmış , bende yolladım burdan alıp :)

serkan usta sağolasın da inandıramadık gerçeği açıklasak mı :)

Güle güle kullan Levent abi.:)

birde ustam bu talaş taban malzemesi olarakta kullanılabilir mi? Dişi yumurtladığı için tavuk kadat pislemeye başladı koku yapıyor.

ben sadece yuvalığa kullanıyorum ama tabanda da sıkıntı yaratacağını sanmam. Kullanabilirsin yani..

Kuşlar malesef kuluçka dönemlerinde normal dışkılarının neredeyse 10 katı büyüklüğünde yapıyor , malesef alışacaksın ustam bunlara..sen 3 günde bir tabanı temizle yoksa sorun yaratır o pislikler.