petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tırnak bakımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 26sercan26 tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. 26sercan26

Arkadaşlar merhaba!!!
    Dişi muhabbet kuşumun tırnakları çok uzun sürekli kafesin tülüne takılıyor bakımını nasıl yapmalıyım annem daha önce muhabbet kuşu beslemiş tırnaklarını keserken yanlışıkla kanatmış ben yapamam diyo sende yapma diyo ama hayvanın sürekli tırnakalrı takılıyor ben evde değilken takılır kurtaramaz diye korkuyorum şimdiden teşekkürler :)

2. Necati YILMAZ

hocam bence petshopa götürün onlar kesiyor çok düzenli bi şekilde.

3. Işıl KEGEÇ

katılıyorum

4. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Tırnaklarını ışağa tutup kesin damarlarını gözüküyor damarlarını kesmezsiniz

5. Necati YILMAZ

ama dikkat etmek lazım kırmızı kılcak damarları var gözüküyor.

6. Umutcan AĞLAR

Kuşun tırnagını güneşe tutun damarı göreceksiniz. Damarı kesmediğiniz sürece sıkıntı yok..

7. Sami Eki

Sami Eki Guest

damarın bittiği noktada iç boşluk kaybolur tırnak dolu hale gelir, eğer o boşluğun bittiği noktadan kesersen gene ince kılcal damarını kesebilirsin ve kanar o yüzden eğer kendin kesecek isen o boşluğa çok yaklaşma uç kısmını al sadece

8. 26sercan26

Arkadaşlar teşekkürler kendim halletim bi problem yok ışık tutum öyle yaptım

9. Mehmet ŞEKER

bence bir daha uzamasın diye kalın bir tünek al

Sayfayı Paylaş