Karadeniz Pet

Tırnak Kesme Videosu (Ayhan OTÇUOĞLU)

Ayhan OTÇUOĞLU

Süper Moderatör
Arkadaşlar,

Tırnak kesme ile ilgili bir video yapmaya çalıştık. Umarım faydalı olur. Tırnak bakımı yaparken setredip öyle kesip yaparsanız yanlış bir uygulama olmamasını sağlayabilirsiniz.

Ayhan bey yararlı videolarınızın devamını bekliyoruz. Eksik olmayın
Keyifli hobiler.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

video için çok teşekkürler, konunuzu sabitliyorum.

Ayhan bey videonuz oldukça faydalı.
Teşekkür ederim.
Tırnakların uzamaması adına kafeste alınması mümkün olan bir tedbir var mıdır?
Yoksa tırnaklar biz insanlarda da olduğu kesilmeyi gerektirecek kadar mutlaka uzar mı?

Ellerine sağlık abim

Ayhan bey videonuz oldukça faydalı.
Teşekkür ederim.
Tırnakların uzamaması adına kafeste alınması mümkün olan bir tedbir var mıdır?
Yoksa tırnaklar biz insanlarda da olduğu kesilmeyi gerektirecek kadar mutlaka uzar mı?
Kuşuna göre değişmekle beraber tahta ve tam kavrayacak şekilde tünek kullanımı en doğrusu olacaktır. Ancak buna rağmen o video daki kuşun tırnakları uzamış. Erkeğinin normaldi.

Emeğinize sağlık,faydalı bir paylaşım olmuş. Ayhan OTÇUOĞLU bey, bu tarz faydalı videolarınızın devamını bekliyoruz.

Emeğinize sağlık,faydalı bir paylaşım olmuş. Ayhan OTÇUOĞLU bey, bu tarz faydalı videolarınızın devamını bekliyoruz.
Teşekkürler. Zaman ve ilginiz olduğu sürece yapmak istiyorum.

Yararlı paylaşım olmuş. Lakin ben gösterdiğiniz kadar rahat yapamıyorum ne tavsiye edersiniz? kardeşimle beraber zor hakim oluyoruz kuşa avuçta rahat durmuyor haylaz.

Bende tek başıma yapamıyorum. Dışarıdan yardım alıyorum. O video yu çekerken oldukça zorlandım. Kuş elimi bayağı ısırdı. Arada kaçacak oldu. Videoyu kesmek zorunda kaldık.

Arkadaşlar,

Tırnak kesme ile ilgili bir video yapmaya çalıştık. Umarım faydalı olur. Tırnak bakımı yaparken setredip öyle kesip yaparsanız yanlış bir uygulama olmamasını sağlayabilirsiniz.
Ayhan bey merhaba, 2 gün önce erkek muhabbet kuşumun tırnaklarını kestik bir ara bağırdı keserken ama kanama falan olmadı,
IMG_20190204_184920.jpg
keyfi eskisi gibi yok ve keserken bağırdığı ayağını yukarı kaldırıyor sık sık tüylerinin arasına kadar. Acaba neden olabilir. Ne yapılabilir

Geri