Karadeniz Pet

.

• Konbuyu başlatan Hakan ÖZTIRAK
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan ÖZTIRAK

Guest
.

Moderatör tarafında düzenlendi:
vakit kaybetmeden lütfen veterinere gidiniz.

.

ınternetten veterıner ( fakulte) telefonla ulas vıdeo resım artık nerden ulastırabılıyosan at en azından ılac felan verı ne yaacagınızı solerler veterıner kustan cok anlamasa bıle kırık cıkıktan anlıyolar ıyı arastırın oda bı canlı sonucta bole fotolar gorunce cok uzuluyorum
ve TÜLÜ KALDIRIN yoksa daha cok sakatlanmalar yasanır etraf pıslenıyo dogru ama bu kusu sahı plenıyosanız temızlemeyıde goze almalısınız hep forumlarda goruyorum kuslar tül yuzde doksan tül yuzunden sakatlanıyolar keske kımse kullanmasa !!!!!

ya ben bu forumda veterıner numarası veren vardı ustalardan mesela sorabılırsınız ustalara kusunuzla ılgılenıcek veterınerle gorusturecektır

.

Yardımınız için teşekkür ederim. Ben tül kullanmıyodum ama evdekiler takıyor işte engel olamıyorum. Fırsatım olma salma yapacam rahat rahat uçsunlar

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sızede hak verıyorum cunku evdekıler mısafır gelcekse hemen tülü gecırıyolar ne kadar karsı olsamda ve genel anlamda konustum sıze gore degıl genelde ya cocukların oyuncagı ya fıyatıyla mukayese edı ucaga ucretını odemeyı o fıyata yenısını alırım dıye kusu oracıkta bırakanlar (bunuda gordumya artık dahada bısey demıyorum )veterıner ımkanları oldugu halde gotürmeyenler,,,,,,,bu lıste uzar gıder sadece sus ıcın hıc bı hayvan alınmamalı

bu arada ınsallah duzelır elındekı canlının acı cekmesını gercekten yasayan bılır gecmıs olsun

Geçmiş olsun kardeşim ne yapacağın hakkında fikrim yok çünkü uzman değilim. Ama sana soylenenlere birsey eklemek istedim ben tül takıyorum hiç ama hiç sorun yaşamıyorum çünkü tahta tünek ve kumlu tünek kullandığım için tırnaklar sivrilesip uzamiyor ve böyle hadiseler yaşanmıyor inşallah düzelir. Saygilarımla.

.

Ben kullandım hiç bir sıkıntı görmedim hatta kullanmaya da hobipetin hediye gönderdikleri ile başladım bu kuşlar doğada hertürlü şeye konuyor kumlu tünek ne gibı zarar verebilirki? Ama haklısınız internette o kadar kirli bilgi var ki biri diyor verin diğeri sakın vermeyin bu ilyas salmanin filmindeki gibi biri biz yolun tam ortasindayiz biri kaç bilo diyor diğeri kaçma bilo diyor ben bize üzülmüyorum ama bu kuşlar o süre zarfında zarar görüyor insan bazen ne yapacağını şaşırıyor.

Geri