petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tirnak sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih ÇETİNER tarafından 31 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Tags:
  1. Fatih ÇETİNER

Arkadaslar yetiskin olarak aladigim cift kuslarimdan erkek olanin sag bacagindaki on parmaklarinin birinde tirnak olmadigini farkettim.bu sorun olurmu ...suan ciftlesme evresinde gibiler erkek surekli ayagini disinin uzerine atip duruyor...ayagindaki sorun olurmu yardim edin lutfen...

2. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    Benim dişimdede bu sorun var bi ayağında 3 tane tırnağı yok. Ama sanmıyorum birşey olmaz 1 tırnaktan :)

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tünege tutunabiliyorsa bir problem olmaz.

4. Yılmaz Ç.

ve ayrıca ayak sağlıkları için tahta tünek kullanın.

5. Fatih ÇETİNER

2 tane tünegim var çapraz (+)şekilnde duruyorlar..daha çok üstte durdukları için üstteki ağaç dalından...altta ki plastik..

6. Eren ERDEM

Tırmanma yeteneklerini engelleyebilir. Onun dışında olur mu bilmiyorum. Keşke alırken dikkat etseydiniz. Değiştirme imkanınız varsa değişebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş