Karadeniz Pet

Tırnaklarını Kestirmeli Miyim

Berfin Başocak

Meraklı Üye
Sizce tirnaklari cok mu uzamis onceden elime geliyordu fakat su an gelmedigi ve korktugu icin almak istemiyorum durmaz zaten o yuzden batip batmadigini anlayamiyorum arkadasima attigimda biraz uzun dedi kestirmeli miyim henuz 40 - 45 gunluk
83c19ddddb2bcb1b219c59a0a7962b6d.jpg

40-45 günlük yavrunun tırnağını kesmeye gerek yok.Büyüdüğünde tahta tünek kullanılırsa tırnak kesmeye gerek kalmaz.

Tahta tunek de kuscudan bildigin zorla aldim baya pis yikiyorum gitmiyor bir ara kullandim cok buyuk diye cikardim bulamiyorum gittigim petshoplarda

normal ...........

Tahta tunek de kuscudan bildigin zorla aldim baya pis yikiyorum gitmiyor bir ara kullandim cok buyuk diye cikardim bulamiyorum gittigim petshoplarda

Çoğu pet shopta bulunur aslında ama sizin yakınınızdakilerde yok demek. İnternetten kuş ürünleri ile ilgili alışveriş yapıyorsanız birdahaki sefere tahta tünekte sipariş edersiniz.

Kartalda yasiyorum burda bildigim 2 tane petshop var birine gitmek istemiyorum digeri de ufak bir yer sordum bana baya uzun bir tunek gosterdi istedigimin uc kati neredeyse almak istemedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:40 -->-> Daha önceki mesaj 09:40 --

İnternetten alisveris yapmiyorum maalesef

Kartalda yasiyorum burda bildigim 2 tane petshop var birine gitmek istemiyorum digeri de ufak bir yer sordum bana baya uzun bir tunek gosterdi istedigimin uc kati neredeyse almak istemedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:40 -->-> Daha önceki mesaj 09:40 --

İnternetten alisveris yapmiyorum maalesef

Uzun olan tüneği alıp kafes ölçüsüne göre keserek kullanabilirsiniz. Artan kısım yedek olarak durur. Sonra ihtiyaç olduğunda kullanırsınız.

Baska semte de bakmayi dusunuyorum eger bulamazsam oyle yaparim tesekkur ederim

Biliyorum daha once maltepede yasiyordum ama gidemiyorum bu ara bir turlu ve sizin yetkiniz var sanirim Berfin Başocak yapabilirseniz sevinirim :)

Geri