Karadeniz Pet

tıskırma

• Konbuyu başlatan sinan çakır
  • Başlangıç tarihi
S

sinan çakır

Guest
önceden hapşuruyor diyordum ama sanırım yanılmışım kuşum tıskırma gibi sessler çıkartıyor inleme gibi sanki ve burnundan su fışkırıyor bey olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:34 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

güncel++++++

sindirim sorunu olabilir. veterinerden sindirim düzenleyici isteyin kuş kumu verin.

kuşu götürmem gerekiyormu avalar soğuk olduğu için götürmek istemiyorum

ben hiç götürmem bu yüzden bazıları bana kızarlar veteriner görmeden muayene etmeden olmaz diye. ama ben veterinerlere güvenmiyorum. direk ilacı istesende olur. dışkısı nasıl?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:45 --

benden başkalarının yorumlarınıda bekleyin yinede..

gayet normal ishal veya kabız değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:12 -->-> Daha önceki mesaj 19:49 --

güncel ++++++

Hocam, üzerini örtüyor musunuz? Yeterince hava alıp-veremediğinde böyle birşey olur.

geceleri yatar ken rtüyorum ama sace üstünü kenarlarını değil yani

güncel ++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 20:43 --

güncel +++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:17 -->-> Daha önceki mesaj 15:46 --

kuşum hapşuruyor - Dailymotion video

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:22 -->-> Daha önceki mesaj 16:17 --

bu biraz daha yeni bunu izleyim

Kuşun sindirimin de sıkıntı var bence de kum verin açık yem kullanıyor olabilirsiniz ve o da tozlu olabilir

kuş kumu kullanıyorum zate şu an evet açık yep kullanıyorum kapalı yemlerden tavsiye ettiğiniz varmı

En kısa zaman da tavsiyeler gelir kapalı yem kullananlardan. Ben de açık yem kullanıyorum ama aldığım kişi çocukluk arkadaşım bu yüzden daima taze alıyorum ve tozsuz oluyor

Hocam bende açık yem kullanıyorum hiç kapalı yem kullanmadım. Fakat kullanan arkadaş lardan bildiğim versele laga Bonnie vitakraft bu yemler güzeldir..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Geri