petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

titreme sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve zafer tarafından 20 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    arkadaslar kusum 3 gün önce tüy değişimine girdi. 1 yaşında erkek. dunden beri çok titriyor odasında cam bile acmıyom sadece kapı acık o da hava alsın dıye dıskısı normal ishal yok neden titriyor olabilir ne yapmalıyım. (suluguna avisol multı koyuyorum normal karısık yemi ve cede marka muhabbet kusu maması var. ayrıca ıkı gunde bır yesıllık veya meyve kabugu verıyorum kafesinde her zaman kalamar kemiği var ve yemine haftada bir cok az kus kumu eklıyorum. ayrıca gaga kenarlarında soyulmalar baslamıstı bir ureticinin tavsiyesiyle mantar olabıilir dıye sabah aksam vazelin suruyorum. cevaaplarınız için şimdiden tesekkurler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:35 -->-> Daha önceki mesaj 12:19 --

yardım edebilecek kımse yok mu

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Ortam değişikliği yaptınız mı?

3. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    3 hafta oldu ev degiştirdim

4. KORDON