petshop

Tkf bilezik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert AKSOY tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mert AKSOY

Arkadaslar bu tkf nin bileziklerini nasil temin edebiliyoruz? Bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:49 -->-> Daha önceki mesaj 16:48 --

Bir sey daha; her kusa takabiliyor muyuz ? Mesela insallah yavrum olursa ben takabiliyor muyum ?

2. Celalettin TOPAL

dernek uyesı omanız gerekıyor heralde

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    334
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    dernek üyesi olursun kendine ait numaran vs olur kendine ait bilezik alır takarsın

4. Akif GÜZEN

Eğer istediğiniz TKF bilezik ise evet dernek üyesi olmanız gerekiyor. Aylık aidat yatırıp bu bileziklerden satın almanız gerekiyor.

Yok eğer ben sadece bilezik istiyorum. Üzerinde adım telefon numaram veyahutta başka tür bir yazı yani istediğim yazı yazsın istiyorsan o zaman iş değişir. Adet fiyatı 1 TL den en az 30 adet almak kaydı ile geçtiğimiz günlerde bir ilan vardı. Bulabilirsem linkini eklerim buraya.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/site-yonetiminden-duyurular/2014-bilezik-satisimiz-baslamistir-9767.html

Buyrun konu burda.

5. Mehmet KILINÇ

Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    antalya
    Dernek uyesi olmaniz gerekli.

6. SerdarMT

SerdarMT Guest

Bilezik sorgulama nasil kullaniliyor?

Sayfayı Paylaş