petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tohumlama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    erkkekte sperim yok tohumlama yapcaktık

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

konuyu pek anlamadım dostum tam içerik yazarsan...

3. kartall82

kartall82 Guest

anladığım kadarıyla yapay döllenme ile yumurta almaya çalışıyorsunuz ama erkekten sperm alamadiniz yada yok

ilk olarak güzel kardeşim bu biraz tehlikeli bir İs daha önce yapmadıysanız kuşlardan birine zarar verebilirsin
    ki ben yapay olan herşeye karşıyım bırakın hayvanlar doğal yıllardan çoğalsınlar zaten biz insan oğlu olarak her turlu hayvanın dogasini yasamini yemesini icmesini irkini değiştirmişiz bırakalım bare üremeleri dogal olsun.....

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    evet erkekte sperim cıkmadı tohumlama yapcaktıktA

5. Yasin ZORLU

suni herşeyden uzak durmak lazım bence...

6. Tuan MAKSEL

15 gun sıperm cıkar 15 gun cıkmaz dıe duymuşdum bırkaç kişiden ve sperm çıkması için gerekli şeyi düzgün yapamıyor olabilirsin.

7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Herkeze tşk

Sayfayı Paylaş