Karadeniz Pet

Topallama Sorunu

Barış

Yeni Üye
Öncelikle herkese iyi bayramlar ve merhaba. Bir tanıdıktan albino muhabbet yavrusu hediye geldi. Sanırım 40 45 günlük falan. Biraz rahatsızdı vitamin takviyesi falan yaptım biraz sarımsak kemirdi birazda limon kemirdi ufak ufak kendine geliyordu. Bu sabah kalktığımda hayvanın bir ayağının üstüne basmadığını ve topalladığını gördüm. Yuvalığa girmiş sadece yem yediğinde çıkıyor. Elime aldım herhangi bir renk değişimi yada kırık gibisinden bir şey göremedim. Ayağını da ara ara sıkabiliyor oynatabiliyor yani. Ama genel olarak kullanmamaya özen gösteriyor. Canının yandığını anlayabiliyorum. Biraz zeytinyağı ile ovaladım ama sabahtan bu yana değişen bir şey olmadı. Napacağımı bilemedim. Bir önerisi olan var mı acaba

eski kuşumda böyle bi problem vardı geçeceğini sanmıyorum

malesef öyle. benim kuşumda topalladığında forumlara yazmıştım 2 3 yıl önce bi çözüme varamamıştık öyle kuş alışıp gitti topalladığı ayağını bir süre sonra titreyerek kullanıyordu mutlaka topallamasının bir nedeni vardır

malesef öyle. benim kuşumda topalladığında forumlara yazmıştım 2 3 yıl önce bi çözüme varamamıştık öyle kuş alışıp gitti topalladığı ayağını bir süre sonra titreyerek kullanıyordu mutlaka topallamasının bir nedeni vardır
Pazartesi veterinere gitmek en iyisi olcak galiba. Belki incinmişse sakınıyor olabilir. Düzelmezse veteriner baksın daha iyi olcak

imkanın varsa götür belki düzelir benim yaşadığım yerde yakında veterıner yoktu ölene kadar o şekilde yaşamıştı yapacak bişey yok.

Geri