petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Topallama Sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Barış tarafından 9 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Barış

Barış New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle herkese iyi bayramlar ve merhaba. Bir tanıdıktan albino muhabbet yavrusu hediye geldi. Sanırım 40 45 günlük falan. Biraz rahatsızdı vitamin takviyesi falan yaptım biraz sarımsak kemirdi birazda limon kemirdi ufak ufak kendine geliyordu. Bu sabah kalktığımda hayvanın bir ayağının üstüne basmadığını ve topalladığını gördüm. Yuvalığa girmiş sadece yem yediğinde çıkıyor. Elime aldım herhangi bir renk değişimi yada kırık gibisinden bir şey göremedim. Ayağını da ara ara sıkabiliyor oynatabiliyor yani. Ama genel olarak kullanmamaya özen gösteriyor. Canının yandığını anlayabiliyorum. Biraz zeytinyağı ile ovaladım ama sabahtan bu yana değişen bir şey olmadı. Napacağımı bilemedim. Bir önerisi olan var mı acaba

2. ismailE.

ismailE. New Member

Beğenileri:
    1
    eski kuşumda böyle bi problem vardı geçeceğini sanmıyorum

3. Barış

Barış New Member

Beğenileri:
    0
    Çok mu olumsuz oldu bu

4. ismailE.

ismailE. New Member

Beğenileri:
    1
    malesef öyle. benim kuşumda topalladığında forumlara yazmıştım 2 3 yıl önce bi çözüme varamamıştık öyle kuş alışıp gitti topalladığı ayağını bir süre sonra titreyerek kullanıyordu mutlaka topallamasının bir nedeni vardır

5. Barış

Barış New Member

Beğenileri:
    0
    Pazartesi veterinere gitmek en iyisi olcak galiba. Belki incinmişse sakınıyor olabilir. Düzelmezse veteriner baksın daha iyi olcak

6. ismailE.

ismailE. New Member

Beğenileri:
    1
    imkanın varsa götür belki düzelir benim yaşadığım yerde yakında veterıner yoktu ölene kadar o şekilde yaşamıştı yapacak bişey yok.

7. Barış

Barış New Member

Beğenileri:
    0
    Anladım. Cevaplar için teşekkürler. İyi günler

Sayfayı Paylaş