Karadeniz Pet

Toplu 2015 bilezik sipariş!!

İletişime geçtim fiyat sölemesini bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:37 -->-> Daha önceki mesaj 19:59 --

ilan günceldir.

Arkadaşlar Fiyat adet 0,80KRŞ olarak anlaştık. (En az 30 adet yapılır. ) Muhabbet kuşu forumundan diyerek kendinizi tanıtıp Ne yazdırmak istiyorsanız telefonda bilgi veriyorsunuz adresinizi veriyorsunuz evinize kargoluyor +5 tl.

Bu fiyata daha ucuz bilezik yapan yok .

Üretici MURAT KAYA Cep no : 0532 3656345

[MENTION=15154]mehmath[/MENTION]
[MENTION=10055]nemesis[/MENTION]
[MENTION=9108]ibrahimbulan[/MENTION]
[MENTION=12660]Serdar Şerifoğlu[/MENTION]
[MENTION=14936]korkmaz256[/MENTION]
[MENTION=11906]Sedat TELLI[/MENTION] +2

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:36 -->-> Daha önceki mesaj 11:08 --

Ben ilk Siparişimi verdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:36 --

++++++++++

Arkadaşlar Fiyat adet 0,80KRŞ olarak anlaştık. (En az 30 adet yapılır. ) Muhabbet kuşu forumundan diyerek kendinizi tanıtıp Ne yazdırmak istiyorsanız telefonda bilgi veriyorsunuz adresinizi veriyorsunuz evinize kargoluyor +5 tl.

Bu fiyata daha ucuz bilezik yapan yok .

Üretici MURAT KAYA Cep no : 0532 3656345

[MENTION=15154]mehmath[/MENTION]
[MENTION=10055]nemesis[/MENTION]
[MENTION=9108]ibrahimbulan[/MENTION]
[MENTION=12660]Serdar Şerifoğlu[/MENTION]
[MENTION=14936]korkmaz256[/MENTION]
[MENTION=11906]Sedat TELLI[/MENTION] +2

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:36 -->-> Daha önceki mesaj 11:08 --

Ben ilk Siparişimi verdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:36 --

++++++++++

abi bende 10 tane bilezik uygunmu daha 2 çift kusum varda

En az 30 yapilir dedik kardes dursun kullanirsin

olur tmm şimdi ben bu numarayı arıcam ve adresi sölicem forumdan oldugumu söylicem parayı nasıl verecem peki ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:17 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

30 tane artı kargo 30 lira ediyor demi 80 kuruştan

olur tmm şimdi ben bu numarayı arıcam ve adresi sölicem forumdan oldugumu söylicem parayı nasıl verecem peki ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:17 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

30 tane artı kargo 30 lira ediyor demi 80 kuruştan

Evet aynen ole 24+5

Hesap numarası verir havale veya eft ile gönderirsin.İnternet bankacılığı hesbın var ise yoksa bankaya gider yollarsın.

Şimdi verebiliyormuyuz
sipariş

Yazı
kaç karakter olacak

Emeğine sağlık uğraştın

Evet ben verdim arkadaslar isim soyisim yil telefon yazdirabilirsiniz sigdigi kadar yazar sorarsiniz b e n sadece g0rky06 masalah yazdirdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:35 -->-> Daha önceki mesaj 06:44 --

Bilezikler kargoda yarın gelir inş resmini paylaşıcam :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:08 -->-> Daha önceki mesaj 12:35 --

Ilan gunceldir

Bizde siparis verdik cuma gunu pazartesi elinizde olur dedi gelmedi pazartesi aradihimda kargoda drdi bugun tekrar aradim gindermemis daha basta kapida odeme ile anlasmistik sonra havale gec dedi ilkten kargoda deyipte sonra gondermedim dedigi icin guvenmedim bana pek guven vermedi acikcasi

Ben az önce aradım sipariş verdim
şehir dışında olduğunu pazartesi günü
yapabilirim dedi
sıkıntı yok @gOrkay06 kefil :))

Ben az önce aradım sipariş verdim
şehir dışında olduğunu pazartesi günü
yapabilirim dedi
sıkıntı yok @gOrkay06 kefil :))

Sahsen tanimisligim felan yok siteden arkadas onerdi konustuk anlastik faceden felan baktim herkez memnun parasini havale ettim 2 gunde geldi gercekten cok yogun calisiyor aceleyle siparis aldi bendende yapti gonderdi saolsun memnunum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

20150304_152609.jpg
20150304_192823.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:46 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

güncel++++++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:05 -->-> Daha önceki mesaj 10:46 --

ilan her zaman güncel

Bugün sipariş verdim 50 adet, yetiştirebilirse bugün kargolayacağını söyledi ilgili bi arkadaş. Gelince resim paylaşırım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bugün sipariş verdim 50 adet, yetiştirebilirse bugün kargolayacağını söyledi ilgili bi arkadaş. Gelince resim paylaşırım

Ben de almayı düşünebilirim. 2015 için geç kalmışız dernekten bilezik için sanırım. Size ulaştığında resimlerini paylaşırsanız sevinirim. Hayırlı olsun.

Ben de almayı düşünebilirim. 2015 için geç kalmışız dernekten bilezik için sanırım. Size ulaştığında resimlerini paylaşırsanız sevinirim. Hayırlı olsun.

Yarın elinde olur dedi sıkıntı olmazsa yarın en geç çarşamba paylaşırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

Yarın elinde olur dedi sıkıntı olmazsa yarın en geç çarşamba paylaşırım

Bilezkler geldi

06c116ddf9bb5c3191fceef3ce2e6e99.jpg
13ee11dff4330c037f6913412466e346.jpg

Bilezkler güzelmiş. Benim gibi derneğe kaydı olmayan arkadaşlar için güzel bir fırsat açıkçası

Bilezkler güzelmiş. Benim gibi derneğe kaydı olmayan arkadaşlar için güzel bir fırsat açıkçası

Aynen TR AKA0740 yazılı benimkilerde, netten AKA0740 aratılınca sitedeki üyeliğim çıkıyor:)
Bugün ilkini takacam bakalım iki gündür bilezik takma videolarını izliyorum

Geri