petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

TOPLU ÖLÜM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Süleyman Ekinci tarafından 11 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Süleyman Ekinci

Süleyman Ekinci Active Member

Beğenileri:
    155
    Selamun aleykum ustalarım kardeşlerim düzce de arkadaşıma kurduğumuz ufak çaplı hobihane de 5 çift kuş bulunmakta idi ama takımlardan birinin eşi ölmüş ve ardından diğer takımlar can çekişmekte ekstradan bir şey verilmemiş acaba neden olabilir ?

2. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    7
    Kümese yabancı bi kus getirildiyse ordan hastalık bulaşmış olabilir.2 hafta öncesine kadar düzcede baya sıcaktı şuan ki durumu bilmiyorum temizlik havalandırma vs de yeterli değilse hastalığa sebep?
    Arkadaşınız Duzcenin neresinde ismi nedir?
    Eğer diğer kuşlarını veterinere göstermek isterse kanatlilardan anlayan bir veteriner var yerini tarif edebilirim

3. Süleyman Ekinci

Beğenileri:
    155
    ustam kümese yabancı bir kuş girmemiş hastalığın sebebini bulduk hazır mama onu çok bekletmişler diğer kuşlar şuan iyilermiş düzelmeye doğru gidiyor inşaAllah daha da toparlarlar yardım için teşekkür ederim eğer devam ederse adresini alırım cumayeri ilçesin deler

4. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    7
    Geçmiş olsun düzenlemelerine sevindim. İhtiyaç duyarsanız tarif ederim merkezde çarşının girişinde sayılır

5. Süleyman Ekinci

Beğenileri:
    155
    Eyvallah ustam sağolasın eğer ihtiyaç olursa ben sizinle irtibata geçerim

Sayfayı Paylaş