petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Toplu satış ankara

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Aytaç Kocaoğlu tarafından 7 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aytaç Kocaoğlu

Aytaç Kocaoğlu New Member

Beğenileri:
    0
    Selam arkadaşlar görev yeri değişikliği nedeni ile hobi olarak yaptığım üretimhaneyi satmak zorunda kalıyorum resimleri daha sonra paylaşıcam inşallah 3 katlı yuvalıklı mdf üretim kafesi 3 adet normal tel kafes 2 adet birisi amatör el yapımı salma 1 adet 5 katlı henüz bitiremediği ön telleri kalan katlı 40-40-60 ölçülerinde üretim kafesi 6 takım ve 15 civarı kendi yavrularım olan damızlık altı kuşlar 1 çift ingiliz var diğerlerin büyük çoğunluğu çek yaşlı kuş yoktur çoğu tüğden yeni çıktı yakında tekrar eşe atılacak 4 çift tekrar yuva hazırlığında istiyorum yumurtalar gelmeden alıcı kişiye ulaşsın fiyat 1000 tl pazarlık söz konusu değil teşekkür ederim.

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Hayırlı alışverişler.

3. Aytaç Kocaoğlu

Aytaç Kocaoğlu New Member

Beğenileri:
    0
    Sahiplendirilmiştir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.