Karadeniz Pet

Toplu satış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aytaç Kocaoğlu

Meraklı Üye

Arkadaşlar komple üretimhanemi satıyorum 4 çift var çiftler çoğunluk çek bir tanesinin erkeği albino kırmızı göz bir çift ingiliz bütün 3 çiftten sürekli yavru alıyorum 1 çifti daha yeni eşe attım 7 aylıklar dişi şuan follukdan çıkmıyor bir çiftimin altında 7 adet yumurta var bir çift bugün yarın yumurtlayacak 4 adet de 45 günlük yavru var .3 katlı mdf dolap 3 adet kafes bütün malzemeleri, daha yeni aldığım 6 kg yem ilaçları vitaminleri kendim evde yaptığım amatör salma hepsi topluca 1000 tl azda olsa pazarlık yapabilirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

maşallah gerçekten güzeller ama sanki fiyat biraz fazla mı?

Nasıl fazla hocam sence değeri nedir ?

maşallah gerçekten güzeller ama sanki fiyat biraz fazla mı?
Bence fiyatta problem yok zaten arkadaş azda olsa ikramda bulunucaktir ciddi aliciya karşi , sadece cıft olan mubişler 500 -600 eder tahminimce bir doluda ekipman mevcut ...

Sağol gökhan kardeşim seyit kardeşim dediği doğru safece çiftler dediği gibi o fiyat yapar

Kuşlar güzel maşallah hayırlı satışlar.

Allah razı olsun sağolun

Aytaç Bey çok güzel kuşlar uretiyordunuz neden vazgeciyorsunuz üzüldüm, hayırlısı olur umarım

Masallah hepsi guzel kuslarin..Alana satana hayirli olur insallah..

Teşekkürler arkadaşlar hüseyin bey papağan almayı düşünüyorum tek ele alıştırıp o şekilde beslicem yine

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:08 -->-> Daha önceki mesaj 01:49 --

Arkadaşlar şuan bir çiftin altında 7 adet bir çiftin altında 4 adet diğer iki çiftin altında da 1 er adet yumurta var yani bütün çiftler yumurtalı bilginiz olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri