Karadeniz Pet

Toptan Kalamar kemiği

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar kuşlarımızın özellikle yumurtlama döneminde kalamar kemiğine ihtiyacları oluyor , artan popülasyonum sonucunda maliyetlerde arttı , kısacası kalamar kemiğini toptan almayı düşünüyorum , önerilerinizi bekliyorum

Keşke Feshaneye gitme imkanjınız olsaydı. Ben oradan yarım kilodan fazlasını 10 tl ye aldım.

yarışmanın yapıldığı yere mutlaka büyük toptancılar geliyor. fiyatlarıda çok uygun oluyor. Feshaneden 70 TL ye aldığım malzemeleri pet shoptan en az 200 TL ye alırdım

İstanbul Edirnekapıda kilosu 25tl ye satılıyor.. 1 kilo aldım icinden 32 33 tane cıktı.. gayet büyük.. yarım yarım takıyorum..

benimde ihtiyacım var...
en az 2 kg kadar...
temin edilebilecek yer varsa, söylermisiniz dostlar.

sahil kenarında yaşayanlar için kalamar bedava. ben balıkçılardan 20 tane kadar alıp kuruttum kullanıyorum. balıkçılar kalamarı yem olarak kullanıyorlar kemikleri isteyen olmazsa atıyorlar...

sahil kenarında yaşayanlar için kalamar bedava. ben balıkçılardan 20 tane kadar alıp kuruttum kullanıyorum. balıkçılar kalamarı yem olarak kullanıyorlar kemikleri isteyen olmazsa atıyorlar...

erdekte yaşıyorum ama bu hiç aklıma gelmemişti :D

erdekte yaşıyorum ama bu hiç aklıma gelmemişti :D

ben geçen kış sahilde dolaşırken bir sürü bulmuştum yazın da bulurum diye elimdekileri görev yaptığım şehirdeki üretici bir arkadaşa vermiştim ama yazın sahilde bir oraya bir buraya gidip durdum ama bulamadım hiç meğer kışın karaya vuruyorlarmış. benim deli gibi arandığımı duyan balıkçı bir tanıdık bir poşet dolusu getirdi verdi ama leş gibi kokuyordu suya ısladım yıkadım sirkeli suda beklettim tertemiz oldu.

Geri