Karadeniz Pet

Töre bunları ayırır mı ? :)

Yok onları hiç bi güç ayıramaz. Sen yuvalıklarını tak bekle. Artık üç zamana kadar en az 7 yumurta ve yavru olur o zaman babanın vay haline. Onları beslemek için Allah korusun canını verir. Benimkiler de aynı seninkiler gibiydi. Bir baba ailesi için neler yapabileceğini o zaman anladım.

Maşallah, yakında eş tutar bunlar.

Hocm erkek disinin gagasina vurup vurup kaciyor ama zarar vermeyecek sekilde birbirlerini kasiyip yem kusuyorlar ama disi devamli erkegi gagaliyor arada sirada erkek kuyrugunucfalan issirmaya calistiginda disinin sebebi nedor halada yumurta vs. Yok disi yüz vermiyor

Yok onları hiç bi güç ayıramaz. Sen yuvalıklarını tak bekle. Artık üç zamana kadar en az 7 yumurta ve yavru olur o zaman babanın vay haline. Onları beslemek için Allah korusun canını verir. Benimkiler de aynı seninkiler gibiydi. Bir baba ailesi için neler yapabileceğini o zaman anladım.

7 garanti diyosunuz yani :rolleyes:

Hocm erkek disinin gagasina vurup vurup kaciyor ama zarar vermeyecek sekilde birbirlerini kasiyip yem kusuyorlar ama disi devamli erkegi gagaliyor arada sirada erkek kuyrugunucfalan issirmaya calistiginda disinin sebebi nedor halada yumurta vs. Yok disi yüz vermiyor

Sabreden derviş muradına ermiş.

Son düzenleme:
3 hafta kısa bir süre
ki senin kuşlar muhabbeti bayaa bi arttırmış
şanslısın

Maşaallah güzel kuşlarınız var biraz gençler zamanla olur inşaallah güle güle besleyin

Eğer vitamin mineral dengesine dikkat edseniz ve de huzursuz etmezseniz. 8 olursa şaşırmayın :)

eğer vitamin mineral dengesine dikkat edseniz ve de huzursuz etmezseniz. 8 olursa şaşırmayın :)

hocam günlük olarak 1 adet marul veriyorum vitamin amaçlı ben doğal vitaminden yanayım ,

hiç bir şekilde mama yemiyolar her türlü denedim , hazır aldım olmadı belki kalitesizdir dedim en kaliteli pahalı mamayı aldım yine yemediler yumurtasız mama verdim yemediler sadece yumurtayla verdim yine yemediler marulla yeşillikle harmanlayıp verdim arasından marulu seçip yumurtayı yemediler azar azar ekleyim dedim oda olmadı bende pes ettim ,

bilemiyorum yumurtasız ne olucak

Geri