petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tosun ve arkadaşlarının mama keyfi ve kolay mama hazırlama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Aziz SARI tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

1- Öncelikle havuçları rendeden geçiriyoruz.[​IMG]
    2- Yaklaşık 10-15 dakika kaynamış yumurtayı rendeledikten sonra , kabuklarını da ufaltarak havuçla harmanlıyoruz.
    3- Önceden hazırlamış olduğum vanilya-Etimek-Sütlü Bebe bisküvisi karışımını mamamıza ilave ediyoruz.

4- Sonra da afiyetle yediriyoruz. :D

5- Bu da yeme videoları .. Tosun mamayı nasıl yemiş. :D - Video Dailymotion

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    küçük bir öneri havucu en küçük rende yerinde rendelerseniz daha iyi olur neden derseniz daha rahat yerler..bu şekilde havuç biraz daha büyük olmuş..

3. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Aslında elimdeki rende çok kötü , bu en küçük 2. taraf diğer küçükte bulamaç gibi yapıyor onuda yemezler diye düşündüm ; en kısa zamanda yeni rende alır daha küçük yaparım . :)

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    benimkiler bu şekilde yemiyorlar büyük diye sanırım ondan dedim sana en küçük tarafında yapınca yiyorlar..

5. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Benimkilerde zorlanıyorlar da katlanıyorlar işte şimdilik . :)

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    en kücükte bir kere denedim, havuclar ziyan oldu :) dogru düzgün cıkmadı, hep sulandı.. bende orta gözde rendeliyorum genelde.. mecburiyetten dolayı.. benimkilerin hepsi yiyor :)

7. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

aynen öyle rendelerde bir orta nokta yok maalesef..

Sayfayı Paylaş