Karadeniz Pet

Tosun ve arkadaşlarının mama keyfi ve kolay mama hazırlama

• Konbuyu başlatan Aziz SARI
  • Başlangıç tarihi
A

Aziz SARI

Guest
1- Öncelikle havuçları rendeden geçiriyoruz.
O2Z0nz.jpg

2- Yaklaşık 10-15 dakika kaynamış yumurtayı rendeledikten sonra , kabuklarını da ufaltarak havuçla harmanlıyoruz.
27krvN.jpg

3- Önceden hazırlamış olduğum vanilya-Etimek-Sütlü Bebe bisküvisi karışımını mamamıza ilave ediyoruz.
ElqgEq.jpg

aqDLyd.jpg

4- Sonra da afiyetle yediriyoruz. :D
9X5Q9O.jpg

5- Bu da yeme videoları .. Tosun mamayı nasıl yemiş. :D - Video Dailymotion

küçük bir öneri havucu en küçük rende yerinde rendelerseniz daha iyi olur neden derseniz daha rahat yerler..bu şekilde havuç biraz daha büyük olmuş..

küçük bir öneri havucu en küçük rende yerinde rendelerseniz daha iyi olur neden derseniz daha rahat yerler..bu şekilde havuç biraz daha büyük olmuş..

Aslında elimdeki rende çok kötü , bu en küçük 2. taraf diğer küçükte bulamaç gibi yapıyor onuda yemezler diye düşündüm ; en kısa zamanda yeni rende alır daha küçük yaparım . :)

Aslında elimdeki rende çok kötü , bu en küçük 2. taraf diğer küçükte bulamaç gibi yapıyor onuda yemezler diye düşündüm ; en kısa zamanda yeni rende alır daha küçük yaparım . :)

benimkiler bu şekilde yemiyorlar büyük diye sanırım ondan dedim sana en küçük tarafında yapınca yiyorlar..

en kücükte bir kere denedim, havuclar ziyan oldu :) dogru düzgün cıkmadı, hep sulandı.. bende orta gözde rendeliyorum genelde.. mecburiyetten dolayı.. benimkilerin hepsi yiyor :)

Geri