Karadeniz Pet

Tuhaf kuş: Fıstık

• Konbuyu başlatan Tuan MAKSEL
  • Başlangıç tarihi
Büyük ihtimalle bu akşama en geç yarın öglene kadar gelicek diye umuyorum geldikden 1 saat sonra ameliyat masasını kurup yardımcı doktor ve hemşire arkadaşlarımıda yanıma alarakda ya bismillah deyip işleme başlıcam :d

heyt yürü be hadi inşallah olur bu iş

Evet az önce videosunu izledim ve tüp mevzusunu öğrendim. Bilmiyorum ama işi zamanına bırakmak en iyisi sanırım. Biraz garip bir durum...:D Neyse..:D Töbe töbee..:D

aslında bi kere çiftleşince bi daha otomatiğe bağlıyorlar hep çiftleşme oluyor önemli olan ilk çiftleşme yani

tek korkum kızışmamış dişi ..

yada niye korkıyım ya alt tarafı döllenmez başarısız olur :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:29 -->-> Daha önceki mesaj 12:28 --

Biz zamanı aşmış kişileriz zaman doldu bizde :D

ay çok merak ediyorum neler olucak diye

Kuşun bi taraflarını patlatmayın da ayarı kaçırıp..:D Gerçi o kadar üfleniyo mu bilmiyorum ama izlediğim videoda amcam baya bi zorluyodu..:D

:D Anlamadığım mevzular..:D Akvaryumda bu iş için tarçın kullanıyoduk ve zaman bırakıyoduk. Muhabbet kuşunda nijer tohumu ve bal karışımı kullanıp zamana bırakılıyo sanıyodum meğer bir de tüplü mevzu varmış.

Bu kafes kuşu işi akvaryumdan zor işmiş yaa...:D

akvaryumda tarçın mı hmm yeni duyuyorum gerçi hiç araştırmadım da bunu öğrenmem iyi oldu ilerde akvaryumum olursa bunuda denerim..nijer hiç vermedim yemlerde var diye biliyorum hani özellikle nijer alayım demedim.birde nijeri çok verince yağlanma yapıyor ben bal verdim ondan sonra oldu ne olduysa :)

akvaryumda tarçın mı hmm yeni duyuyorum gerçi hiç araştırmadım da bunu öğrenmem iyi oldu ilerde akvaryumum olursa bunuda denerim..nijer hiç vermedim yemlerde var diye biliyorum hani özellikle nijer alayım demedim.birde nijeri çok verince yağlanma yapıyor ben bal verdim ondan sonra oldu ne olduysa :)
akvaryuma nijer at selen :D

Kuşun bi taraflarını patlatmayın da ayarı kaçırıp..:D Gerçi o kadar üfleniyo mu bilmiyorum ama izlediğim videoda amcam baya bi zorluyodu..:D

yok öyle hayvanı şişirecek kadar üflenmiyr ama ayarı kaçıranlar vardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:36 -->-> Daha önceki mesaj 12:35 --

akvaryuma nijer at selen :D

ölsünler direk katliam polise giderim balıklarımı öldürdüm dalga geçiyorum diye tıkarlar beni içeri :D

Tarçın olayı tatlı su için yanlız. Deniz akvaryumunda hiç denemedim. Deniz akvaryumunda yavru büyütmesi zor iş olduğundan hiç heves etmedim yavru almak için ama tatlı suda özellikle canlı doğuranlarda %100 işe yarıyor tarçın solüsyonu. Fakat dişilerin sayısı fazla olması gerekiyor. Yani ortalama bir erkeğe 5-6 dişi ideal oluyor bence.

Tarçın olayı tatlı su için yanlız. Deniz akvaryumunda hiç denemedim. Deniz akvaryumunda yavru büyütmesi zor iş olduğundan hiç heves etmedim yavru almak için ama tatlı suda özellikle canlı doğuranlarda %100 işe yarıyor tarçın solüsyonu. Fakat dişilerin sayısı fazla olması gerekiyor. Yani ortalama bir erkeğe 5-6 dişi ideal oluyor bence.

kumalar olcak yani işin püf noktası :D

ben şu alt katdan kabloyu getırımde kuşların resmını çekim selen merak ediyordun