Karadeniz Pet

Tüm Türkiye 45x35x37 ölçülerinde Üretim Kafesleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eNeTeN

Meraklı Üye
KALİTE UYGUN FİYATA DEVAM EDİYOR..

Kuşlarınızı küçücük, yağlanmasına neden olan, rahatça hareket edebilmesini engelleyen, STRESE SOKAN kafeslerden kurtarın. Kümesinizde verimi arttırmak için 45x35x37 üretim kafeslerini tercih edin.

Yakın çekim resimlerde TEL KALINLIĞINA DİKKAT EDİN. Tahta tüneklerinizi tel arasına sıkıştırdığınızda iki yana ayrılan kafeslerden DEĞİLDİR.
45x35x37 Üretim kafesleri GELDİ. Yerli ve çek kuşlarınız dışında İNGİLİZ, JUMBO, SHOW JUMBO gibi iri kuşlarınızı strese girmeden geniş ve ferah bir kafeste üretebilirsiniz.

Büyük üreticilerin kümeslerinde tercih ettikleri; ön kısımda 1 adet GİYOTİN(AKILLI YEMLİK) KAPISI, 1 ADET YAYLI KAPI, yanlarda da 1'er adet yuvalık kapısı olan üretim kafesleridir.

Üst üste ekleyerek dilediğiniz kadar kat oluşturabilirsiniz. Üst üste eklemeli modelidir.
İstediğiniz sayıda kafes alabilirsiniz. İletişime geçmeniz yeterli.

Resimler direk kafeslerin kendi resimleridir. ÜZERİNDEKİ MALZEMELER FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.

Fiyat:35 TL

Tüm Türkiye'ye 6 tl kargo ücreti ile gönderim yapılır.

W9XYPq.jpg

3jOoVO.jpg

R9g3vG.jpg

p85PDN.jpg

kLMvD7.jpg

NgLEoN.jpg

aMnEAR.jpg

G2ZzJy.jpg

yoG4D0.jpg

6qDn1N.jpg

Son düzenleme:
Merhabalar, kafes;tasimada kolaylik acisindan, parcalara ayrilip yassi hale getirilebiliyor mu?

Güzel kafes :) hayırlı satışlar

Folluklu yuvalik tahta tünekler ve resimdeki aksesuarlar dahil komple fiyat nedir birde iletisime nasil gecicez. Hayirli satislar

hayırlı satışlar kullandım kullanıyorum memnunum ayrıca tavsiye ederim.

İstanbul'dan Gökhan Varol kardeşimize ve Ankara'dan Uğur Seyfi abimize 45x35x37 üretim kafeslerinden gönderilmiştir. Bol ve sağlıklı üretimler dilerim.

Maşaallah güzel kafesler hayırlı satışlar

KALİTE UYGUN FİYATA DEVAM EDİYOR..

Kuşlarınızı küçücük, yağlanmasına neden olan, rahatça hareket edebilmesini engelleyen, STRESE SOKAN kafeslerden kurtarın. Kümesinizde verimi arttırmak için 45x35x37 üretim kafeslerini tercih edin.

Yakın çekim resimlerde TEL KALINLIĞINA DİKKAT EDİN. Tahta tüneklerinizi tel arasına sıkıştırdığınızda iki yana ayrılan kafeslerden DEĞİLDİR.
45x35x37 Üretim kafesleri GELDİ. Yerli ve çek kuşlarınız dışında İNGİLİZ, JUMBO, SHOW JUMBO gibi iri kuşlarınızı strese girmeden geniş ve ferah bir kafeste üretebilirsiniz.

Büyük üreticilerin kümeslerinde tercih ettikleri; ön kısımda 1 adet GİYOTİN(AKILLI YEMLİK) KAPISI, 1 ADET YAYLI KAPI, yanlarda da 1'er adet yuvalık kapısı olan üretim kafesleridir.

Üst üste ekleyerek dilediğiniz kadar kat oluşturabilirsiniz. Üst üste eklemeli modelidir.
İstediğiniz sayıda kafes alabilirsiniz. İletişime geçmeniz yeterli.

Resimler direk kafeslerin kendi resimleridir. ÜZERİNDEKİ MALZEMELER FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.

Fiyat:30 TL

Tüm Türkiye'ye 6 tl kargo ücreti ile gönderim yapılır.

W9XYPq.jpg

3jOoVO.jpg

R9g3vG.jpg

p85PDN.jpg

kLMvD7.jpg

NgLEoN.jpg

aMnEAR.jpg

G2ZzJy.jpg

yoG4D0.jpg

6qDn1N.jpg
Ben çok memnunum herkese tavsiye ederim

hocam özel mesaj attım.güzel kafes

Özel msjlara elimden geldiğince hemen dönmeye çalışıyorum.

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Çifthaneler tükenmiştir. 45x35c37 üretim kafeslerinden de son 2 adet kalmıştır. Haftaya cumartesi'(19 Aralık)dan sonra yine dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Ayırtmak isteyen özelden yazabilir. Gelince ilk onlara dönüş yapılacaktır.
Gaziantep dışında Türkiye'nin her yerine 6 tl kargo ücreti ile gönderim yapabiliyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:41 --

Almak isteyen arkadaşlar için tekrardan satışlar başlamıştır. Dilediğiniz sayıda temin edebilirsiniz. Tüm Türkiye'ye kargo ücreti 6 TL

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:00 --

Sitemizden [MENTION=17438]Levent BEDENLİ[/MENTION] kardeşimize

2 Adet Kafes

2 Adet Orta Boy Yuvalık

2 Adet Akıllı Yemlik

4 Adet Tahta Tünek

Sivastan'da Burak doğru kardeşimize 2 adet 60x35x40 Çifthane kafes gönderilmiştir. Hayırlı olsun.

Özel msjlara elimden geldiğince hemen dönmeye çalışıyorum.

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Çifthaneler tükenmiştir. 45x35c37 üretim kafeslerinden de son 2 adet kalmıştır. Haftaya cumartesi'(19 Aralık)dan sonra yine dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Ayırtmak isteyen özelden yazabilir. Gelince ilk onlara dönüş yapılacaktır.
Gaziantep dışında Türkiye'nin her yerine 6 tl kargo ücreti ile gönderim yapabiliyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:41 --

Almak isteyen arkadaşlar için tekrardan satışlar başlamıştır. Dilediğiniz sayıda temin edebilirsiniz. Tüm Türkiye'ye kargo ücreti 6 TL

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:00 --

Sitemizden [MENTION=17438]Levent BEDENLİ[/MENTION] kardeşimize

2 Adet Kafes

2 Adet Orta Boy Yuvalık

2 Adet Akıllı Yemlik

4 Adet Tahta Tünek

Sivastan'da Burak doğru kardeşimize 2 adet 60x35x40 Çifthane kafes gönderilmiştir. Hayırlı olsun.
Teşekkürler, kafesler ve yuvaliklar ulaştığında umarım güzel yorumlar yaparim. Şimdiye kadar mesajlarima vermiş oldugu cevaplara ve ilgisinden ötürü [MENTION=15588]eNeTeN[/MENTION] e tesekkur ediyorum.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Guzel kafesler, Istanbulda bu kafeslerden satis yaptiginiz yada yaptirdiginiz bir yer varmidir?

Guzel kafesler, Istanbulda bu kafeslerden satis yaptiginiz yada yaptirdiginiz bir yer varmidir?

Sanalpazar üzerinden satış yaparak Tüm Türkiye'ye 6 TL kargo ücreti ile gönderim yapabiliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:08 -->-> Daha önceki mesaj 11:16 --

Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler. Elimdeki TÜM ÜRÜNLER bugün göndereceğim kargolarla birlikte TÜKENMİŞTİR. Malumunuz öğretmen olmamdan dolayı yarıyıl tatili için memleketimde olacağım. Yarıyıl tatilinden sonra yine dilediğiniz sayıda KAFES ve MALZEME siparişi verebilirsiniz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri